Кого можна назвати одним?

Фото - Кого можна назвати одним?

Дуже часто ми стикаємося з ситуацією, коли ми починаємо довіряти певній людині і вважати його своїм другом, а на ділі виявляється, що це зовсім не так. Після цього мимоволі замислюєшся, а кого можна назвати справжнім другом? Як зрозуміти, чи знайшов ти одного для себе, а хто зовсім не твій друг?
Друг, товариш або приятель

Щодня ми контактуємо з різними людьми: родичами, близькими, колегами. Хтось із них для нас всього лише знайомий, хтось - приятель, хтось - друг. Але як відрізнити, в яку категорію потрапляє певна людина? Важливо розуміти, чим ці категорії відрізняються один від одного.

Знайомий - це людина, яку ви знаєте, але з яким тісно не спілкуєтеся. Розмови з такими людьми можуть обмежуватися ввічливими фразами про справи, здоров'я, роботу. Найчастіше ви зустрічаєтеся з такими людьми випадково і не спілкуєтеся з ними.

Приятелем можна назвати людину, з якою ви періодично спілкуєтеся, але відбувається це або досить рідко, або ваше спілкування не дуже тісна. Так приятелем може бути людина, з якою ви в один час займаєтеся в спортзалі і обговорюєте тренування і харчування, колеги з роботи і інші люди, з якими у вас є певні спільні інтереси.

Хто насправді друг

Але як зрозуміти, коли людина вже стає не просто знайомим або приятелем, а іншому?

З друзями ми як правило спілкуємося частіше, ніж з іншими людьми. Це може бути листування в Інтернеті, телефонні дзвінки і, звичайно ж, зустрічі та посиденьки.


З другом у вас швидше за все є певні інтереси і спільні теми для розмови, тому вам разом цікаво. З другом приємно поговорити і хочеться робити це якомога частіше. Зазвичай з друзями ми спілкуємося дуже тривалий час.

Бувають ситуації, коли ви довго не спілкуєтеся з людиною, але при зустрічі вам все так само легко і комфортно, як і раніше. У такому випадку також можна сказати, що ця людина - ваш друг.

Друг готовий прийти вам на допомогу саме тоді, коли вам це буде потрібно. Він підсобить в складній ситуації або слушною порадою, або певними діями. Ви завжди можете покластися на допомогу вашого друга, так як він навряд чи відмовить вам.

Звичайно, друг - це людина, до якої ви також готові прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Кого вважати другом

Кого можна назвати одним? Не кожній людині вдається знайти друзів. У когось їх дуже багато, а хтось все життя не може знайти друга, якому можна довіритися і на якого можна покластися.

Тільки ви можете зрозуміти, чи є другом певна людина, адже дуже часто це розуміння приходить само. Одного неможливо знайти або знайти, він сам приходить в наше життя саме тоді, коли нам це потрібно.


» » Кого можна назвати одним?