Чим закушують ром?

Фото - Чим закушують ром?

Є безліч різновидів рому. Для коктейлів в основному використовують світлий ром, а темний і золотий ром відмінно підійде і для кулінарії. У чистому ж вигляді вживається ром, що має тривалу витримку. Чим закушують ром?

Сам по собі ром вважається національним напоєм країн, розташованих в Карибському басейні, і п'ють його зазвичай без закуски. Але не сильно витримані сорти темного рому, якому 4-7 років, дуже смачно вживати в поєднанні з мандарином або апельсином посипаною меленою корицею. За легендою саме така закуска до рому була відкрита піратами Карибського моря, перебравши всякі закуски, вони зупинилися саме на цьому варіанті.

В якості закуски до рому ще також застосовується папайя, ананас, диня, черешня. До речі, в таких напоях не використовується лід. А як супровід до рому можна вибрати каву і гарячий шоколад, вони дадуть чудове поєднання. Сомельє все ж радять вживати ром з витримкою старше 12 років у чистому вигляді, так як саме тоді у нього з'являються зовсім нові і складні смаки, які потрібно оцінити по достоїнству.

Тепер, коли у вас запитають, ніж закушують ром Бакарді, ви зможете відповісти на питання зі знанням справи.


» » Чим закушують ром?