Як пити лікер Піна колада та інші?

Фото - Як пити лікер Піна Колада та інші?

Лікер - це напій на основі проспиртовані фруктів, горіхів, вершків, різних трав і спецій. Це солодкий алкогольний напій міцністю приблизно 15-30%, рідкісні види лікерів мають велику фортецю близько 55%. У виробництві лікерів не прийнято їх витримувати. Лікери виробляють в багатьох країнах світу. Безумовно, п'ють їх скрізь по-різному: часто з чаєм або кавою, рідше з льодом, змішують з вершками, в основному використовують в приготуванні різних коктейлів. Можна подавати лікери зі свіжими фруктами як десерт. У будь-якому випадку як пити лікер і з чим - справа смаку.
Лікер Піна колада

Піна колада - лікер з екзотичним смаком ванілі, вершків і кокосового молока і запахом рому. Він дуже популярний.


Ціна на лікер Піна Колада варіюється від 800 рублів до 1000 рублів за пляшку 700 мл.

Піна Колада - лікер, відгуки на який дуже різні і їх багато. Але ж це і говорить про його популятності. Хтось вважає його смак нудотним, хтось, навпаки, цінує за насиченість. Тому, як пити лікер Піна Колада кожен вирішує сам.

Поєднання смаків в цьому лікері підходить для різноманітних коктейлів. Тому пити лікер Піна Колада прийнято в основному в коктейлях. Коктейлі з лікером Піна Колада різноманітні.

Коктейлі з лікером Піна Колада

Наприклад, популярний серед молоді коктейль «Персиковий стрибок»: змішати 20 мл персикового лікеру, 10 мл лікеру Піна колада, 80 мл соку ананаса, 20 мл соку лимона, влити в келих для коктейля і прикрасити вишенькою.

Або «Кокомо Джо»: 50 мл соку апельсина, 30 мл лікеру Піна Колада, 10 мл бананового лікеру, 10 мл білого рому і підлога банана змішати в блендері, влити в келих для коктейля додати лід і прикрасити шматочком апельсина.

А можна самостійно приготувати не тільки коктейлі з лікером Піна Колада, але і сам напій. Це не так складно, переконаєтеся в цьому самі. Ось рецепт лікеру Піна Колада: в блендері змішати 10 мл соку ананаса, 50 мл. кокосового сиропу, 15 мл. будь-якого темного рому, 60 мл. будь-якого білого рому, 2 ч. л. соку лайма і трохи льоду. Перелити в келих для коктейля і прикрасити. Як і всі лікери, його ще можна подати до чаю або до кави.

Лікер Оазис Піна колада

Під маркою Піна Колада випускають і молочний лікер Оазис Піна колада, він також володіє насиченим фруктовим смаком, але більш пом'якшений вершковими нотами. Вживають його як у чистому вигляді, так і в коктейлях. Деякі навіть радять додавати цей ніжний ароматний лікер у випічку!

Лікер Адвокат

Ще один популярний лікер - це лікер Адвокат. У ньому поєднуються Бренді з яєчним жовтком, цукром, медом і ваніллю. Цей густий лікер придумали голландці.

З чим пити лікер Адвокат? Пити лікер Адвокат прийнято з кавою. А так же його застосовують при приготуванні морозива і навіть печива. Можна пити його і в чистому вигляді. У цьому випадку лікер подають в широкому склянці і доповнюють збитими вершками з какао.


» » Як пити лікер Піна колада та інші?