Бакарді голд і black - як пити?

Фото - Бакарді Голд і Black - як пити?

Ром відомої торгової марки Bacardi ми часто дізнаємося по одному лише символу чорної летючої миші в червоному колі. Ром Бакарді користується величезною популярністю в різних країнах світу. Його обожнюють пити як в чистому вигляді, так і в коктейлях. Але далеко не всі знають, як пити різні сорти цього знаменитого рому, а саме, як пити Бакарді Блек або Бакарді Голд.
Як пити Bacardi Gold

Бакарді Голд - це витриманий як мінімум два роки ром золотистого відтінку з м'яким приємним смаком. На відміну від світлого рому, який носить назву Bacardi Superior, золотий Бакарді має більш міцний смак. Тому він прекрасно буде поєднуватися з тоніком як аперитив, тобто до їжі. Хоча він хороший і в чистому вигляді з льодом.

Також рекомендують спробувати змішати і пити ром Бакарді Голд з соком на Ваш смак або з колою. Бармени часто рясно прикрашають коктейлі з вмістом рома Бакарді різними парасольками, шматочками фруктів, бенгальськими вогнями. Яскраві прикраси передають завзяте настрій цього карибського напою. В якості закуски використовуйте різноманітні фрукти, які тільки підкреслять витончений смак Бакарді Голд. Як пити: у чистому вигляді або в коктейлі, - вирішувати вже Вам, припустимі обидва варіанти.

Як пити Bacardi Black

Бакарді Блек - це елегантний ром темного кольору і багатого смаку, який підходить для веселого вечора або навіть ночі в барі, нічному клубі. Як пити ром Бакарді чорний? Пийте його в чистому вигляді або попросіть бармена зробити з ним коктейль, і Ви відчуєте драйв латиноамериканської ночі!

До речі, традиція змішувати ром з іншими напоями з'явилася дуже давно, з початку виробництва рому. Ром Бакарді чорний можна пити, змішуючи його з апельсиновим соком або з тоніком. Відвідувачам клубів і барів дуже подобається змішувати ром і колу в співвідношенні 1 до 4, додаючи туди пару кубиків льоду.

Але все таки найчастіше Бакарді Блек п'ють в чистому вигляді після трапези, як віскі або коньяк. Так він подається в келихах old-fashion - низькі широкі келихи з товстим дном. Додавання льоду до чистого чорного рому обов'язково. Прикрасити його можна часточкою лимона.

А взагалі всі сорти рому марки Бакарді мають м'який смак, тому багато хто воліє пити Бакарді Блек і Бакарді Голд в чистому вигляді.


» » Бакарді голд і black - як пити?