Як пити бакарді ром?

Фото - Як пити Бакарді ром?

Батьківщиною рому Bacardi вважаються острови Карибського моря - Куба, Мартініка, Пуерто-Ріко, Ямайка. Залежно від того, на якому острові проводиться ром, він розрізняється за смаком і запахом. Слово "ром" (від англійського слова «rumbullion») означає хвилювання або шум.

Ром може бути темним і світлим. Це залежить від часу витримки, тільки в період витримки він набуває кольору, відразу після процесу дистиляції ром стає безбарвним.

Ром прийнято змішувати з різними соками, найкраще він поєднується з соком лимона. А також вживають цей напій з кокосовим молоком і з блакитними лікерами. Ром великої витримки п'ють в чистому вигляді.

Сьогодні найбільш продаваним алкогольним напоєм в світі вважається ром Bacardi. Його почали виробляти на Кубі в 1862 році. В даний час ром Bacardi проводять в багатьох країнах світу, але він залишається унікальною маркою, яка відрізняється особливою культурою. Будь знавець скаже, що Bacardi - це пристрасть, свобода, насолода, веселощі, зустрічі з улюбленими і друзями. Як пити Бакарді ром, розповімо прямо зараз. 
Види рома Bacardi

Bakardi і Reserva Superior (витримка 8 років)


Це самий м'який темний ром у світі класу «premium» міцністю 40%, його витримують протягом восьми років у дубових бочках. Як пити Бакарді ром такого класу, підкаже будь знавець. Смак такого рому обов'язково потрібно смакувати, щоб відчути багатющий смак і аромат. Тому знавці п'ють його маленькими ковтками. І, звичайно ж, під хорошу сигару.

Bacardi White (Бакарді білий)

Цей ром білого кольору міцністю 40% витримується в бочках з білого дуба з Америки. Він має м'який смак і найтонший аромат. Правильно пити Бакарді білий, змішуючи його в коктейлях. Наприклад, знаменитий коктейль «Корсар»: в келиху для змішування коктейлів змішати 10 мл. рома "Bacardi white", 50 мл. білого сухого вина, 50 мл. соку апельсина, додати 30 г. дрібно порізаного ананаса, краще свіжого. Перелити все в келих для коктейля і прикрасити часточкою лимона.

Bacardi Gold (Бакарді Золотий)

Незабутній ром золотистого кольору. Він витриманий і м'який, як ніби спеціально створений для тих, хто любить галасливі компанії і веселощі. Як пити Бакарді Голд? Пити ром Бакарді золотий краще, змішуючи з колою або соком. Такі коктейлі створять Карибське настрій.

Bacardi Limon (Бакарді Лимон)

Цей ром має неповторний, шикарним смаком. Напій для ділових людей, що йдуть в ногу з часом, які цінують якість і смак. Правильно пити ром Бакарді Лимон з льодом або в коктейлях з мартіні.

Bacardi Reserva (Бакарді Резерву)

Такий ром яскравого бурштинового кольору має багатий смак спецій і фруктів. Bacardi Reserva - це темний ром міцністю 40% c п'ятирічної витримкою. Пити Бакарді Резерву краще в чистому вигляді з льодом, але часто його додають і в коктейлі. Його насичений смак здатний змінити будь-який коктейль.

Bacardi Black (Бакарді чорний)

Темний ром класу «premium» з м'яким багатим смаком. Ідеально підійде для пізнього вечора і ночі, для активних молодих людей. Пити Bacardi Black переважно з колою або фруктовим соком, але використовують його і для приготування коктейлів.

Bacardi 151 (Бакарді 151)

Це ром фортецею 75,5% для сильних, впевнених у собі чоловіків. У ньому - все краще і сьогодення. Ром Bacardi 151 краще пити з колою або соками різних фруктів.

Bacardi 1873 Solera (Бакарді 1873 Cолера)

Самий витончений з усіх, кращий. Володіє м'яким смаком і міцністю 40%. П'ють його маленькими ковтками в чистому вигляді, додаючи лід.

Bacardi Anejo (Бакарді Аньехо)

Яскраво-золотистий напій міцністю 40% з шестирічною витримкою. Ром класу «premium» з багатим смаком класичного рому. Його люблять у веселій компанії людей, що цінують життя і беруть від неї все найкраще. П'ють маленькими Глотов з льодом.

Ось ви і дізналися, як пити Бакарді ром. Безліч різних видів знаменитого Bacardi дозволяє вибрати відповідний по характеру і настрою.


» » Як пити бакарді ром?