З чим п'ють ром?

Фото - З чим п'ють ром?

Ром - міцний алкогольний напій, що володіє неповторним смаком. Вперше виготовляти його шляхом зброджування очеретяної патоки почали на плантаціях Карибських островів. В даний час ром виробляють в різних країнах, найбільш популярні марки: Bacardi, Havana Club, Captain Morgan. Даний напій визнаний і любимо в усьому світі. Цю статтю присвятимо питанню, з чим п'ють ром.

Слід зауважити, що ром відмінно поєднується з багатьма напоями та продуктами, пити його можна як за трапезою, так і без закусок. Тобто особливих правил, з чим п'ють ром - ні. Справжні цінителі рома п'ють його виключно в чистому вигляді, тому як змішування його з іншими напоями призводить до втрати яскравих смакових якостей рому, а значить, і насолода від його вживання не повне.
Сорти рому

Зупинимося на смакових якостях основних сортів рому:

  • Білий ром має м'який смак і слабо вираженим ароматом, завдяки чому активно використовується в різних коктейлях. Ось Вам і відповідь на питання: з чим пити білий ром, детальніше про коктейлях далі в статті. Розпізнати даний ром можна за кольором (він прозорий), а також з написів на пляшках: White / Blanca / Silver / Light.
  • Золотий ром має більш яскравим ароматом, ніж білий, завдяки тому, що його витримують кілька років у бочках. Такий ром володіє світлим карамельним кольором, напис на пляшці свідчить: Oro / Paille / Gold / Amber. Його п'ють як у чистому вигляді, так і використовують для приготування коктейлів.
  • Чорний володіє насиченим смаком і ароматом, його Ви дізнаєтеся по темному насиченого кольору і написів на пляшці: Black / Dark / Negro. У бочках даний вид рому витримується мінімум 3 роки. З чим п'ють чорний ром? У міру його сильного аромату, багато хто воліє його пити в чистому вигляді, а також з кавою або гарячим шоколадом.
  • Витриманий ром - ром для справжніх цінителів. Такий статус отримує ром з витримкою більше п'яти років, він володіє самим яскравим ароматом і п'ється, смакуючи, як якісний коньяк. Про те, що ром є витриманим, кажуть написи на пляшці: Anejo / Premium Aged.
  • Ароматизований і пряний ром, наприклад, кокосовий, або ром з додаванням спецій.

Вам цікаво, що п'ють з ромом, так як Ви ніколи його не пробували, та й такий міцний напій в чистому вигляді, не запиваючи, пити не готові. Тоді Вам слід дізнатися, що ром можна запивати, як-якими соками на Ваш смак, так і просто підсолодженою водою або содовою. 


Якщо Ви думаєте чому можна закушувати ром, то для даної мети відмінно підійдуть фрукти, такі як: апельсин, мандарин, диня, ананас, черешня, папайя. Також дані фрукти можна посипати корицею.

Коктейлі

Крім того, що ром можна пити в чистому вигляді, він активно вживається в поєднанні з іншими напоями, тобто у складі міксів (коктейлів). Отже, чим розбавляють ром? Один з найпопулярніших міксів - це ром з колою (спочатку називався - Cuba Libre). Його Ви можете спробувати в будь-якому барі або клубі. Крім коли і рому (пропорції 2/1) в мікс також додають лід і шматочок лайма, або його сік.

Крім того, ром відмінно поєднується з соками. Можете змішати його з вишневим соком, або сумішшю вишневого та виноградного соку, хорошим варіантом буде ананасовий сік, загалом, будь підійде, головне, щоб Вам він подобався.

Тепер зупинимося на інших популярних коктейлях:

Daiquiri (Дайкірі)

У класичний коктейль входять такі інгредієнти: ром, цукор (цукровий сироп), сік лайма в пропорціях 9/1/4, дана суміш збивається в шейкері з подрібненим льодом. Крім того існує безліч варіацій даного коктейлю з додаванням фруктових сиропів (або свіжих фруктів) та інших інгредієнтів.

Pina colada (Пінья колада)

У російськомовному вимові назва звучить як Пинаколада. Цей вишуканий коктейль має ніжний смак до його складу спочатку входили: ром і проціджений ананасовий сік. Однак зараз існують безліч варіацій коктейлю, з додаванням різних лікарів, при цьому можна отримати полуничну і будь-яку іншу різновид коктейлю. Розглянемо приготування коктейлю на одному з рецептів.

Інгредієнти:

  • Ром
  • Кокосовий лікер
  • Вершки
  • Ананасовий сік

Складові беруться у співвідношенні 1/1/1/3, разом з кількома шматочками льоду відправляються в шейкер, збиваються і переливаються в келих.

Також ром є основою для освіжаючого м'ятного коктейлю Mojito (Мохіто), який просто не замінимо жарким літом. На основі рому можна приготувати ромовий пунш і гарячий напій - грог.

Тепер Ви знаєте, з чим п'ють ром Бакарді, або будь-яку іншу марку.


» » З чим п'ють ром?