Як не заснути п'яним?

Фото - Як не заснути п'яним?


Багато людей після кількох чарок спиртного відчувають, що починають буквально «клювати носом» - очі зрадницьки закриваються, і нестримно тягне прилягти і подрімати. Півбіди, коли це трапляється вдома, але як бути, якщо ви перебуваєте в гостях? Людина, солодко хропів серед тарілок, являють собою жалюгідне видовище, яке навряд чи сподобається господарям і іншим запрошеним. Тому давайте детально поговоримо про те, як не заснути за святковим столом. Є кілька простих, але дуже дієвих способів, що дозволяють прогнати сонливість і привести себе у відносно нормальний стан.
Як не заснути в нетверезому стані: поради

  • Можна скористатися старим перевіреним способом - гарненько натерти і розім'яти вуха руками. У вушних раковинах знаходиться безліч нервових рецепторів і кров'яних капілярів. Миттєвий прилив крові до вух рефлекторно стимулює посилення мозкового кровообігу, в результаті чого діяльність головного мозку активізується і сонливість швидко мине.
  • Щоб не заснути п'яним, треба зробити наступне: капнути кілька крапель натурального ефірного масла лаванди або лимона на куточок носової хустки і час від часу підносити його до носа, щоб вдихнути підбадьорливий запах, який прожене сон.
  • Також можна натерти віскі і зап'ястя добре всім відомим бальзамом "Зірочка", який продається в будь-якій аптеці, і буквально через кілька хвилин ви відчуєте приплив бадьорості.
  • Для того щоб підбадьоритися і не заснути, спробуйте протерти обличчя жменею чистого снігу або шматочком льоду з холодильника, якщо на дворі літо. Така процедура відмінно підвищує тонус нервової системи. Додатково можна закотити рукави і потримати під струменем холодної води руки, опустивши їх у воду по лікті.
  • Щоб відігнати сон, треба вийти на свіже повітря і часто і глибоко подихати відкритим ротом. Гіпервентиляція легенів добре допомагає в таких випадках.
  • Випийте одну або дві чашки міцного чорного чаю або натуральної кави - це допоможе вам трохи підбадьоритися. Пити їх краще без цукру, так як цукор прискорює всмоктування в кров прийнятого раніше алкоголю. Можна спробувати замість кави випити баночку енергетичного напою, який також надає тонізуючу дію на організм.
  • Спробуйте пожувати м'ятну жувальну гумку. Смак і запах м'яти бадьорять, а процес жування активізує роботу мозку.
  • Не сидіть на місці, встаньте з-за столу, пройдіться по кімнаті, потанцюйте разом з іншими гостями, вийдіть на балкон, візьміть участь в загальній розмові, і сонливість поступово пройде.

Тепер, коли ви знаєте, до яких народних засобів можна вдатися, щоб не заснути після всього випитого, не зайве буде нагадати, що краще просто знати свою міру і вживати спиртні напої в обмежених кількостях.


» » Як не заснути п'яним?