Що читають хлопці?

Фото - Що читають хлопці?

Смаки у чоловіків і жінок багато в чому розрізняються. І пристрасті в плані літератури не є тут винятком. Що ж віддає перевагу сильна половина людства в якості «поживи для розуму»?
Фентезі, фантастика

Варто зауважити, що дуже часто в список потрапляють екранізовані книги - молоді люди, вражені розмахом нашумілої стрічки, прагнуть познайомитися з першоджерелом. Але великим попитом користується і література, поки що не має відомих двійників у кінематографі.


Отже, в числі затребуваних серед хлопців творів наступні:

  • «451ordm- за Фаренгейтом» Рея Бредбері. Американська антиутопія, що змальовує до жаху реалістичний світ майбутнього, де немає місця для свободи думки, духовності, філософії та хорошої літератури, що спонукає людей до всього вищепереліченого.
  • «Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартіна. Дракони, замки, містичні створіння, напружені сюжетні лінії, захоплюючі битви, неймовірно колоритні проникливі персонажі, пристрасть і підступність ... Тут є все, що так подобається чоловікам.
  • «Володар кілець». Джона Р. Р. Толкіна. Твір, що став культовим для жанру фентезі. Число прихильників Толкіна налічує десятки, якщо не сотні тисяч людей. Грандіозний за своїми масштабами світ чарівництва, копітко що створювався автором, має не тільки зачаровують своєю колоритністю та продуманістю персонажів, але й унікальну мову, складну соціальну ієрархію, культуру.

Бізнес

  • «Моє життя. Мої досягнення »Генрі Форда. Геніальний винахідник і управлінець, талановитий бізнесмен, Форд зумів увійти в історію світового автомобілебудування, не отримавши навіть базової освіти. У своїй книзі він розкриває секрет свого успіху. Твір біографічне, але його першочергове цінність все ж в практичній користі для підприємців-початківців. А тому книга в списку того, що читають хлопці, які мріють відкрити свою справу.
  • «Багатий тато, бідний тато» Роберта Т. Кіосакі. Ця книга про те, чому одні чоловіки впевнено і наполегливо долають одна за одною щаблі кар'єрного росту, а тим часом інші животіють в середовищі офісного планктону.

Кримінал, драми

  • «Хрещений батько» Маріо П'юзо. Мабуть, найкраща книга про легендарну італійську мафію з коли-небудь написаних. Літературний шедевр, який приніс автору всесвітнє визнання і обезсмертив його ім'я.
  • «Великий Гетсбі» Френсіса С. Фіцджеральда. Що стало ще більш затребуваним після екранізації знакова для американської класичної літератури твір. У ньому мова піде про «золотої молоді» так званого «століття джазу» Америки. Про самодостатньому, рішучому чоловікові, який був готовий на все заради однієї єдиної мети. Про трагедію людини, яка, перебуваючи в оточенні сотень своїх «щирих» прихильників, залишається насправді нестерпно самотнім.

Також вам може бути цікава стаття Що читають чоловіки.


» » Що читають хлопці?