Що почитати із сучасної прози?

Фото - Що почитати із сучасної прози?

"Непрочитані книги вміють мстити".  (Рей Бредбері)

Читання книг - справа суто особиста. У всіх різний смак. Хтось любить фантастику, хтось документалістику. Деякі читають тільки підручники, а деякі тільки те, що трапляється на очі в змісті рекламних щитів і дощок оголошень. Хтось любить надруковані книги, хтось черпає публікації з інтернету. Як би там не було, читати потрібно. І вдвічі важливо читати художню літературу, адже це еталон нашої мови. Хочете красиво і правильно розмовляти - читайте, панове. 

Сучасна література пропонує нам незліченну кількість авторів і творів, що розрізняються як жанрами, так і художньою цінністю: від задушливих детективів і романів, які люблять читати в метро, до серйозних драм, що представляють справжні витвори мистецтва. Що почитати із сучасної літератури? Дотримуючись мети статті, "пробіжимося" по найяскравішим авторам сучасної прози та їх творам.
Що почитати із сучасної прози - варіанти

Річард Бах - "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон"

Бах розповідає про чайку, яка навчається життя і мистецтву польоту. Автор зачіпає і піднімає такі теми людського життя, як самовдосконалення і самопожертву. Книга розповідає про те, що потрібно розширити рамки своєї рутини і полинути до своєї мрії. Річард Бах говорить у своїй книги про важливість моменту, який відбувається тут і зараз. Твір дає багатий грунт для роздумів про своє життя.

Януш Вишневський - "Самотність в мережі"

Книга оповідає про спілкування в мережі Інтернет. Герої книги зустрічаються в інтернет-чатах, де обмінюються своїми еротичними фанатазіямі. Вони розповідають про своє життя, і ці розповіді деколи навіть перевершують межі розумного сенсу. Зрештою, герої зустрічаються в Парижі, де їх любов піддається справжнім реальним випробуванням. Твір надає потужний емоційний вплив. Особливої уваги заслуговує сюжет книги. Постійні перепитії героїв тримають читача в напрузі до кінця роману.

Пауло Коельо - "Алхімік"


Книга Пауло Коельо "Алхімік" була визнана однією з найулюбленіших книжок в 117 країнах світу. Багато знаменитостей говорять про цю книгу, як про світовий бестселері. Книга читається приємно, легко і на одному диханні, і її радять для прочитання людям самих Рахни віків. З твору можна почерпнути велику кількість мудрих висловлювань про наше життя. Книга надихає людей в усьому світі.

Пауло Коельо - "Одинадцять хвилин"

Книга оповідає про Марію, яка розчарувалася в своїх уявленнях про любов і секс. Придумані нею образи про двох закоханих, що злилися душею і тілом, виявляються тільки лише нездійсненої утопією. У книзі автор зачіпає теми самотності, пошуку гармонії, тему болю та інші актуальні питання нашого життя. Коельо змушує читача замислитися, поміркувати про власне життя і про те, які причини його нещасть або, навпаки, успіху. Багато читачів знаходять відображення своїх вчинків у роботах Коельо. Особливо це характерно роману "Одинадцять хвилин". Також роман піднімають найважливішу екзистенційну проблему будь-якого живого людини - проблему вибору.

Марк Леві - "Де ти?"

Книга задає нам такі питання: що потрібно для здобуття щастя, і чи здатна взаємна любов утримати людину від пошуків сенсу життя? Жанр книги відносять до психологічної драми. Леві постулює, що багато в чому наше життя підпорядковується дитячим страхам і мріям. Автор звертається до тем любові і самотності і робить це своїм абсолютно особливим чином. Книги Марка Леві просякнуті красивою смутком.

Патрік Зюскінд - "Парфумер. Історія одного вбивці"

Роман був екранізували, після чого придбав особливу популярність. Незважаючи на те, що роман був виданий у Швейцарії в 1985 році, книга Зюскінда досі займає почесне місце серед світових бестселерів. Книга абсолютно немислимим чином і зараз притягує і інтригує читачів і критиків. Роман оповідає про життя Жана Батиста Гренуя. Він - парфумер, який намагається досягти висот ідеального аромату ціною людських життів.


» » Що почитати із сучасної прози?