Що читають дівчата?

Фото - Що читають дівчата?

Читання відіграє величезну роль в житті кожної людини. Література дозволяє отримувати нові знання, розширювати кругозір і лексикон. Крім того, читання відмінно знімає напругу і допомагає розслабитися.

Сьогодні ми поговоримо, що читають дівчини.
Популярні "жіночі" книги

Маргарет Манерлін Мітчелл "Віднесені вітром"

Роман є бестселером американської літератури, а за його мотивами знято однойменний фільм.

Історія описує епоху громадянської війни, зачіпаючи не тільки політику, економіку, а й кохання, любов. Крім того, твір оповідає про дружбу і зраду, про вірність і ревнощів.

У центрі подій - цілеспрямована кокетка Скарлетт, оточена любов'ю батьків і численних слуг. І самовпевнений, красивий, багатий Ретт. Зустріч двох головних героїв - зіткнення сильних характерів і бурхлива пристрасть.

Джейн Остін "Гордість і упередження"

Роман визнаний одним з кращих творів світової класичної літератури. За мотивами твору знято кілька кінокартин.

Основна тема твору - стосунки. Автор дуже тонко і з гумором передає особливості поглядів і думок, які панували в її вік.

Головна героїня роману - освічена дівчина на ім'я Елізабет, родом з небагатої сім'ї. Дівчина славиться незалежністю суджень і проникливістю. Сім'я Елізабет складається з батька і матері, а також ще чотирьох сестер.

Елізабет живе досить помірною життям до тих пір, поки в її долю не вриваються два нових героя - безтурботний і романтичний Бінглі і холодний і гордий Дарсі.

Януш Вишневський "Самотність в мережі"

Роман "Самотність в мережі" є першою книгою польського письменника. Екранізація роману вийшла у світ в 2006 році, проте, особливої популярності фільм не отримав.


Книга розповідає про стосунки, які зародилися в глобальній мережі Інтернет. Герої знайомляться, спілкуються, закохуються допомогою віртуальної переписки. Крім того, автор знайомить читача з життям героїв поза мережею.

Зустріч героїв відбувається в місті кохання - Парижі. Однак, незабаром їх чекають нелегкі випробування, які зіграють свою роль не тільки в їх відносинах, але і в житті в цілому.

Романи Сесілії Ахерн

Серед дівчат дуже популярні любовні романи ірландської письменниці. За мотивами її творів зняті фільми і серіали.

Найпопулярніша книга - "PS я люблю тебе". Сучасна історія розповідає про те, що часом справжня любов буває сильніше смерті.

Головна героїня роману - тридцятирічна Холлі, яка втрачає свого чоловіка. Дівчина впадає у відчай, з яким не здатна впоратися самостійно. Однак, незабаром Холлі отримує посилку з листами. Їй дозволяється відкривати по одному листу раз на місяць.

Справа в тому, що її чоловік знав про свою швидку кончину і вирішив допомогти своїй коханій. Він написав їй листа з вказівками та настановами, які допомагають знайти героїні нове щастя.

Також серед дівчат популярні романи Д. Стіл, С. Браун, Д. Піколт. Письменниці описують у своїх творах пристрасть, кохання, відносини і пригоди.

Можливо, вам будуть цікаві статті

Відвідайте наш розділ Читання.


» » Що читають дівчата?