Що читає москва?

Фото - Що читає Москва?

Росія є однією з найбільш читаючих країн у світі. Крім бібліотек, любителів книг можна зустріти в парку, метро, кафе і громадському транспорті. Сьогодні ми поговоримо про те, що читає Москва.
Популярні книги серед москвичів

Олексій Вікторович Іванов

Очолює список у столичних читачів роман А. В. Іванова "Географ глобус пропив". Сюжет книги оповідає про звичайну російській школі і трудові будні вчителя географії. Книга пронизана реаліями життя настільки, що сюжет ліг в основу багатьох вистав, а також за мотивами роману знято однойменний фільм.

Інший роман письменника "Золото бунту, або вниз по річці тіснин" теж не залишив московського читача без уваги. Події, описані в книзі, відбуваються в кінці вісімнадцятого століття. Головний герой роману прагне відшукати правду про загибель свого батька, який єдиний знав, де захований скарб.

Борис Акунін

Автор відомий також під такими псевдонімами, як: Анна Борисова та Анатолій Брусникин. Справжнє ім'я письменника - Григорій Шалвович Чхартішвілі.

Історичний роман "Найтаємничіша таємниця та інші сюжети" присвячений пережитку минулого і його героям. Основна думка книги - "Любіть історію, і сучасність вас полюбить".

Друга популярна книга письменника - "Вогняний перст". Публікація являє собою збірник з трьох повістей, які присвячені історії Стародавньої Русі. Письменник зачіпає життя людей в дев'ятому, одинадцятому та тринадцятому століттях.

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Після екранізації роману Фіцджеральда "Великий Гетсбі" у 2013 році, книги автора стали популярні серед москвичів. До речі, останній знятий фільм за романом є п'ятим за рахунком. До цього картина була знята в 1926, 1949, 1974 і 2000 роках.


Розповідь Фіцджеральда "Загадкова історія Бенджаміна Баттона" був екранізований в 2008 році. Книга розповідає про чоловіка, який народився за дивних обставин. Герой з'являється на світ старим, а йде з життя немовлям.

Віктор Олегович Пєлєвін

Найпопулярніший роман письменника сердь москвичів - "Любов до трьох цукербрінам". Книга оповідає про події теперішнього часу і зачіпає такі теми, як залежність від Інтернету, події на Україні, тероризм і людські цінності.

Наталія Петрівна Бехтерева

Письменниця була російським вченим - нейрофізіологом. В основному жінка писала наукові статті, присвячені людському мозку.

Московський читач виявляє інтерес до біографії автора та її нарисах про життя і подорожі. Також популярний її науковий роман "Магія мозку і лабіринти життя".

Крім того, в список лідерів входять такі письменники, як П. В. Санаєв, Л. Є. Улицька, Д. І. Рубіна.

Маленькі жителі столиці читають Л. Керрола (в т. Ч. "Аліса в країні чудес") і фантастику Кіра Буличова.

Можливо, вам буде цікава стаття Що зараз читають.


» » Що читає москва?