Що читає росія?

Фото - Що читає Росія?


Хоча на дворі інформаційна ера, книга як і раніше не втрачає своєї актуальності. Багато донині віддають перевагу паперовому варіанту, ніж електронній книзі. Спираючись на дані соцопитувань в Росії за минулий рік, можна зробити висновок про те, що в році, що минає 2014 росіяни читали майже в два рази більше, ніж торік, що не може не радувати. Багато читачів вказували, що незабаром хотіли б навіть стати власниками власної домашньої бібліотеки.

Давайте з'ясуємо, що читає Росія сьогодні, і які бестселери увійшли до рейтингу найпопулярніших у росіян книг.

  • Жанр фентезі займає лідируючі позиції. Антологія книг "Пісня льоду і полум'я" Р. Р. Мартіна користується великою популярністю в усьому світі, а також культовий серіал, знятий за мотивами книжкової серії "Гра престолів".
  • Останнім часом відроджується інтерес до радянській фантастиці, а саме до творів братів Стругацьких. "Пікнік на узбіччі" - найпопулярніша книга авторів у російської читаючої публіки, роман, що оповідає про майбутнє і про боротьбу з позаземними цивілізаціями. "Машина часу" Г. Дж.Уеллса також викликає захоплені відгуки читачів.
  • Великий американський майстер жаху Стівен Кінг також не був обділений увагою в цьому році. "Зелена миля" визнана його найпопулярнішою книгою в Росії. Але деякі читачі вважають, що екранізація в головній ролі з Т. Хенксом все ж обігнала книгу.
  • Якщо говорити про психологічну літературу, то беззаперечним бестселером можна визнати працю Джона Грея "Чоловіки з Марса, Жінки з Венери". На думку багатьох росіян, а також зарубіжної читаючої публіки, ця книга може допомогти вирішити або врегулювати конфлікти всередині пари.
  • Сучасний російський автор, сценарист, режисер Павло Санаєв завоював популярність читаючої публіки своїм романом "Поховайте мене за плінтусом", що розповідає про важку долю маленького хлопчика.

Також загляньте в нашу рубрику Читання.


» » Що читає росія?