Що читають чоловіки?

Фото - Що читають чоловіки?Існує думка, ніби чоловіки дуже зайняті сім'єю і роботою, і у них немає часу на читання. Щоб повністю забезпечити сім'ю, сучасному чоловікові доводиться багато працювати. Прийшовши з роботи, чоловік не хоче напружувати свій мозок читанням, йому простіше подивитися футбол, телепередачу. Так що читають чоловіки? І чи читають вони взагалі?

У минулому столітті чоловіки більше читали, як вважають зараз. Але це не зовсім так. Чоловіки не втратили інтерес до читання. Вони цікавляться літературою, особливо сучасної, але віддають перевагу електронним книгам і онлайн-версіями. Напевно, тому подарунки у вигляді звичайних книг останнім часом стали неактуальні.

Всесвітня павутина заповнила все наше життя. Навіть естетичне задоволення у вигляді читання книги та перегляду театральних вистав люди отримують онлайн. Сучасні чоловіки надто зайняті, в обідню перерву вони можуть почитати новини або якусь цікаву статтю, що вийшла в улюбленій онлайн-газеті чи журналі, хоча видавці чоловічих глянцевих журналів не скаржаться на низькі рейтинги. Все ж чоловікові набагато простіше прочитати той же чоловічий журнал в інтернет-версії, ніж витрачати час і гроші на його покупку.

Чоловіків найбільше цікавить література, що стосується їх спеціальності. Вони дуже зайняті, а вільний час присвячують родині. Як більшість з них стверджує, читання корисно до певного часу, коли воно приносить більше користі, ніж інші заняття. Якщо перед діловим чоловіком постане вибір, чим зайнятися у вільний час, то навряд чи він віддасть перевагу читання.

Все-таки навіть у самих ділових чоловіків часто виникає бажання прочитати художню книгу. Які книжки читають чоловіки, яких авторів? Яким жанрам віддають перевагу?

Більшість з них цікавляться сучасними детективами і фантастикою. Серед детективів у чоловіків найбільше популярний Борис Акунін. Автор екранізованих книг «Турецький гамбіт» і «Статський радник» вражає глобальністю сюжету і непередбачуваною розв'язкою. Також серед представників сильної статі є багато шанувальників Пауло Коельо. Чоловіки не проти перечитати філософські романи про реалістичною боротьбу добра і зла, сенс життя. Тим більше, що у Коельо досить інтригуючі погляди на життя, любов, секс, сім'ю.

Що стосується фантастики, то на першому місці у чоловіків котируються такі автори, як брати Стругацькі, Айзек Азімов, Сергій Лук'яненко, Стівен Кінг. Також чоловіки віддають перевагу такий стиль художньої літератури, як фентезі. Тут в пошані Толкієн, Нік Промови.


» » Що читають чоловіки?