Що читають у світі?

Фото - Що читають у світі?

Як би не були поширені телебачення та інтернет, книги продовжують займати заслужене місце серед способів проведення дозвілля, адже часом те, що здатне створити уяву під час читання не можна перенести на екран або монітор. Що ж воліють читати в різних країнах світу?
Що читають в Англії

Пройшли часи легендарного А. Конан Дойля з його сищиком з Бейкер-стріт і сьогоднішні англійці все більше віддають перевагу класиці американського письменника Дж. Апдайка (1932-2009), чиї герої ставляться до протестантського середньому класу і вирішують проблеми, звичайні в їхньому світі.

Його трилогія «Червона літера» і серія книг про Кролика ятрять уми багатьох англомовних читачів, які окрім творчих пошуків поважають в письменнику його консервативні погляди на політику в цілому.

Що читають в Америці

Американці сьогодні все більше цікавляться побутом країн Сходу та із задоволенням читають книги суданських біженців про їхнє життя на батьківщині. Не втратили жителі Північної Америки інтересу і до своєї історії, продовжуючи читати романи У. Фолкнера (1897-1962), що розповідають про Американському Півдні з моменту висадки білих переселенців на ці землі і до початку 20 століття.

Особливе місце в його творах займає Громадянська війна 1861-1865 рр., Яка стала свого роду кінцем того Півдня, який знав батько письменника, і про який він так багато розповідав.

Інші країни

Ізраїль продовжують стрясати військові сутички з Палестиною, тому творчість свого співвітчизника Амоса Оза (нар. В 1939 р), що вважався основним претендентом на Нобелівську премію з літератури в 2009 році, користується особливою популярністю.

Жителі Італії в основному цікавляться книгами, що оповідають про життя мафії і періоді історії своєї країни, коли нею правила фашистська диктатура. А от у Німеччині досі критики приділяють достатню увагу вивченню антифашистських поглядів у творчості молодих німецьких авторів.

В цілому не втрачає популярності і легке чтиво про кохання, дружбу і людських відносинах. Рейтинг найбільш популярних книг ви можете знайти в нашій статті Що зараз читають.

А щоб підібрати цікаву літературу в залежності від особистих уподобань, вивчіть розділ Читання на нашому сайті.


» » Що читають у світі?