Що читають хлопчики?

Фото - Що читають хлопчики?

Хлопчики до читання книг ставляться трохи інакше, ніж дівчата. На відміну від дівчаток хлопчики шукають в книгах дію, конкретну і зрозумілу інформацію. Вони воліють сильні і яскраві емоції. Давайте дізнаємося, що читають хлопчики.
Молодший шкільний вік

У початковій школі хлопчики воліють історії про тварин, наприклад, розповіді Біанкі та історії про однолітків («Вітя Малєєв вдома і в школі»). Крім того, хлопці часто вибирають різні пригоди («Пригоди Незнайка та його друзів», «Пригоди Тома Сойєра»), а також вони все ще можуть читати різні чарівні казки. Трохи пізніше хлопчикам починає подобатися фантастика. Багато читають фантастичні повісті Кіра Буличова.

Середній шкільний вік

Підростаючи, хлопчики частіше вибирають фентезі, фантастику, а також детективи. Великою популярністю користуються такі книги, як «Гаррі Поттер», «Хроніки Нарнії», а також «Володар кілець».

Не оминають увагою хлопці та пригоди, наприклад, «Пригоди Робінзона Крузо», «Острів скарбів», «Останній з могікан», «Діти капітана Гранта», «Таємничий острів» або «Двадцять тисяч льє під водою». У цих книгах багато подорожей і пригод. Люблять хлопчики цього віку книги про подвиги, наприклад, «Три мушкетери» А. Дюма.

Старший шкільний вік

У старших класах хлопці читають детективи, як сучасні - В. Роньшин, так і класику - А. Крісті, Д. Х. Чейза. Крім того, хлопчики старшого віку часто вибирають жахи і містику, наприклад, «Сяйво», «Воно» С. Кінга чи «Числа» Р. Уорда.

Популярні серед підлітків і книги про війни і битвах. Наприклад, «Хмарний полк» Е. Вєркіна, «Гарячий сніг» Ю. Бондарева або «По кому дзвонить дзвін» Е. Хемінгуея. Продовжують цікавити хлопців фантастика та фентезі, і, звичайно, пригоди.

Крім того, в будь-якому віці хлопчики люблять літературу про машини, роботах, техніці. Тому часто хлопці читають різні енциклопедії на ці теми.

Головне, не змушуйте вашої дитини читати лише те, що подобається вам. Хлопчик повинен сам вибирати собі літературу по своєму смаку, тоді любов до читання не ослабне, а навпаки зміцніє.

Детальніше про книги для хлопців, можна прочитати в статті Що читати хлопчикові.


» » Що читають хлопчики?