Що читати дитині 6 років?

Фото - Що читати дитині 6 років?

З раннього дитинства батьки читають своїм дітям книги. Адже читання не тільки задовольняє цікавість дитини, а й виховує його. Дитина росте і розвивається, разом з ним змінюються і книги, які батьки вибирають для свого малюка. Сьогодні ми дізнаємося, що читати дитині 6 років.

У шість років дитина якраз вчиться читати справжні книжки. Тому прищеплювати любов до книг слід саме в цьому віці. Найкраще, звичайно, вибирати книги по перевагах дитини, а не нав'язувати йому свої. Про вибір книги можна прочитати в статті Як зацікавити дитину.
Сюжет

Сюжетна лінія не повинна бути заплутаною. Все має бути легко і зрозуміло. Малюкам в такому віці необхідно бачити героїв негативних і позитивних. Поняття мають бути чітко розділені. Тобто, дитині повинно бути зрозуміло, де добро, а де зло. Загалом, не повинно бути розмитості і невизначеності. Адже дитина вчиться розрізняти, де правильно поступає герой, а де ні.

Що краще вибрати

Безумовно, казки у всі часи залишаються книгою номер один для дітей різного віку. Тому і в шість років дитина буде радий цікавою казці. Можна вибрати і російські казки, і зарубіжні.

Часто в такому віці діти люблять розповіді про своїх однолітків. Наприклад, «Деніскині розповіді» Драгунського напевно зацікавлять вашої дитини.

Багато дітей в шість років люблять розповіді про природу і тварин. Чудово підійдуть твори Біанкі і Пришвіна.

Не забувайте і про гумор. У шість років дитина вже розуміє, де можна посміятися, а де посумувати. Тому «Пригоди Незнайка та його друзів», а також «Фантазери» Н. Носова порадують вашого малюка.

У такому віці можна читати фантастику. Наприклад, «Подорож Аліси» К. Буличова або «Йшов по місту чарівник» Ю. Томіна чудово підійдуть для цієї мети.

Отже, тепер ви знаєте, що почитати дитині 6 років. Якщо ж вас цікавить, що читати хлопчикам, прочитайте статтю Що читати хлопчикові.


» » Що читати дитині 6 років?