Що подарувати дитині 6 років?

Фото - Що подарувати дитині 6 років?

Вашій дитині скоро виповнюється 6 років, він вже готується піти в школу. Подарунок на шестиріччя потрібно підібрати відповідно до віку та інтересам дитини. Давайте разом подумаємо, що подарувати дитині 6 років.
Подарунки дитині 6 років

У цьому віці дитина вже розумний і може робити все те ж, що й дорослі. Тому потрібно вибирати подарунки відповідно до рівня інтелекту дитини.

  • Добре підійдуть різні настільні ігри-ходилки, з кубиками, картками та фішками, в які можна грати всією сім'єю. Можна спробувати навчити дитину грати в шашки або шахи.
  • Багато дітей 6 років вже вміють читати, тому можна подарувати книги з великим шрифтом, енциклопедію з цікавої дитини темі. В якості підготовки до школи, можна придбати гарну абетку або картотеку букв і цифр.
  • Що подарувати дитині 6 років? У цьому віці дитина любить займатися творчістю. Гарні подарунки для творчості - набори фломастерів, фарб, пластиліну, м'яка глина, пластика, кисті, мольберт і т.д.
  • Хлопчикам можна подарувати дорослі наручний годинник, настільний хокей або футбол, футбольний м'яч, велосипед, дитячі рукавички для боксу, роликові ковзани, книгу про лицарів чи героях.
  • Дівчаткам сподобатися гарне плаття, набір для шиття м'яких іграшок або одягу для ляльок з викрійками і аксесуарами, набір для створення прикрас.
  • Шестирічної дитини порадують квитки на дитячий концерт або шоу. Ви можете подарувати дитині похід в цирк, зоопарк, аквапарк, планетарій, парк атракціонів і т.д. Ви зможете провести час разом і отримати задоволення!
  • Якщо у дитини є улюблений мультфільм, фільм або мультсеріал, то ви можете подарувати двд-диск із записом. Якщо дитина цікавиться якою-небудь темою або наукою, можна подарувати йому відповідний навчальний фільм чи програму.

Ось деякі варіанти, що подарувати дитині 6 років. Пам'ятайте, однак, що всі діти дуже різні, тому при виборі подарунка враховуйте інтереси, уподобання і можливості дитини. Сподіваємося, ваш подарунок дуже сподобатися малюкові!


» » Що подарувати дитині 6 років?