Що подарувати дитині 5 років?

Фото - Що подарувати дитині 5 років?

При виборі подарунка для малюка необхідно керуватися декількома основними принципами, щоб подарунок був одночасно приємним і корисним. По-перше, потрібно мати хорошу фантазію і не лінуватися скористатися нею сповна. По-друге, обов'язково потрібно враховувати як вікові, так і індивідуальні особливості особистості дитини, а також його розвиток. У цій статті поговоримо про те, що подарувати дитині 5 років, щоб не лише порадувати малюка, але і привнести хоча б маленьку користь.
Подарунок для хлопчика

До п'яти років хлопчики зазвичай вже розпещені всілякими іграшками, адже за плечима у них не один День народження і Новий рік. Тому до вибору подарунка потрібно поставитися з часткою відповідальності і фантазії. У цьому віці будуть недоречні подарунки на зразок кубиків, набори для гри в пісок та інші дитячі забави. Тепер малюк чекає подарунка серйозніше, він багато чого вміє і чимало знає.

Зверніть увагу на всілякі настільні ігри, їх вибір дуже багатий, але почати можна з шашок в барвистому варіанті. Крім того, не залишайте без уваги дитяче доміно і різні настільні «ходилки».

Цілком можливо, що до цього віку хлопчиську вже набрид триколісний друг. Саме час вчитися їздити на двоколісному велосипеді. Спершу можна використовувати додаткові колеса, але, як правило, їздити на велосипеді хлопчаки навчаються дуже швидко.

Звичайно, п'ять років - не такий великий вік, щоб геть відмовитися від іграшок. Підійдуть всілякі легкові та вантажні машини. Саме час привчати дитину до ощадливості, тому можна дарувати автомобілі на пульті управління. Вельми корисні різні конструктори і пазли. Слідкуйте за тим, щоб деталі були не надто дрібними, але і не дуже великими, інакше дитині така гра буде просто нецікава.

Подарунок для дівчинки


Багато дорослих при думці про те, що подарувати дитині 5 років, просто губляться у всіляких варіантах. Дуже часто не тільки хлопчики, але й дівчатка радіють новому велосипеду. Крім того, також підійдуть і пазли, і настільні ігри.

У цьому віці юна леді ще не втрачає інтересу до ляльок, всіляким барбі і кенам. Майже все в цьому віці мріють про будиночок для своїх іграшок, про різні ліжечках і шафках. Гарним подарунком стане комплект одягу для улюбленої ляльки.

У цьому віці дівчинки вже мріють спробувати себе в ролі дорослої. У подарунок підійдуть набори для гри в лікаря, перукаря та інші ігри з професійним ухилом. Не можна забувати про навчальні наборах юного художника. Дуже раді дівчинки щодо дорослим подарункам, наприклад, підійдуть наручний годинник.

Головне, - стежте за тим, щоб ваш подарунок був виготовлений з екологічно чистих і безпечних матеріалів і не приніс шкоди дитині.


» » Що подарувати дитині 5 років?