Що читають в туалеті?

Фото - Що читають в туалеті?


Туалету не читальний зал, однак щоб часом не проходило даремно, люди часто займають себе читанням чого-небудь ліпшого під руку. Що читають в туалеті різні люди? Це можуть бути газети, журнали, книги, смс або стрічка Вконтакте. Раніше найчастішою літературою у вбиральнях були газети, і причини того зрозумілі: дефіцит туалетного паперу, та й газета - видання періодичне, зберігати довго не станеш.

У популярній передачі "100 до 1" командам було поставлено питання "Що зазвичай читають в туалеті?". Відповіді респондентів на вулиці розташувалися в такому порядку:

  • газету (36 відповідей);
  • журнал (24 відповіді);
  • книгу (17 відповідей);
  • освіжувач повітря (11 відповідей);
  • анекдоти (8 відповідей);
  • смс (4 відповіді).

Видно, що газети не втратили своїх позицій самого затребуваного чтива. Чого не скажеш про США, де ще з кінця минулого століття з'являються видавничі будинки, які спеціалізуються на випуску "туалетного чтива".

Так, в 1988 році вийшла перша книга видавництва «Uncle John's Bathroom Reader», чий засновник роком раніше вирішив зібрати найбільш умілих авторів легкого чтива і випустити серію книг для читання в туалеті. Метою було створення книги з цікавою інформацією зі світу природи, науки, спорту, політики, шоу-бізнесу та історії. Інформація ця була оформлена в короткі статті, які можна було прочитати легко і швидко, за один "присід". На кожній сторінці книги був хоча б один цікавий факт або смішна жарт.

До 2012 року було випущено більше 15 мільйонів екземплярів книг і двадцять п'ятого ювілейне видання.

Видання Дяді Джонса не єдине, яке друкує книги для туалетів. Головним конкурентом «Uncle John's Bathroom Reader» можна вважати «Red-Letter Press, Inc.», а крім спеціалізованих видань подібну літературу друкують безліч дрібних видавничих будинків як в США, так і у нас в Росії.


» » Що читають в туалеті?