Що люди читають?

Фото - Що люди читають?

Незважаючи на поширену думку, що сьогодні люди читають менше, ніж до появи Інтернету, це твердження не зовсім вірне. У пошуках нової та корисної інформації, ідей, натхнення, розширення кругозору люди будуть звертатися до різних друкованим виданням або електронних файлів. Одні книги допомагають поповнити знання необхідні в професійній сфері, інші «розвантажити» мозок, після напруженого трудового дня. Ні, ви не порозумнішаєте від прочитання величезної кількості книг, але ризик надзвичайно великий.

Людина люблячий читати книги найчастіше в них шукає те, чого йому бракує в реальному житті, або ж книга досить точно відображає те, що відбувається його життю або його душі.

Також, читання - це навчання, освіта, підкріплення і більш повне освоєння вже наявних знань. Різні друковані видання мають посилання на різні історичні факти, наукові відкриття та інші необхідні відомості і вимагає від читача розуміння, осмислення, роботи почуттів і розуму.

Читання книг допомагає людині виховати себе, відкрити для себе нові горизонти, обґрунтувати свою точку зору і навчитися висловлювати, і відстоювати свою точку зору.

Змушує людину задавати і шукати відповіді на такі питання як «Хто я? Чого я хочу від життя? Як влаштований світ? ». Пошук відповідей на ці питання допомагає людині навчитися розуміти себе, розібратися у своїх вчинках, бажаннях і почуттях, а також розуміти інших людей.
Які газети і журнали сьогодні читають


Різні друковані видання - це одні з найпопулярніших і поширених джерел, що містять суспільну, новинну, аналітичну, рекламну, інформацію. Людина читає газету для отримання необхідних відомості з різних питань в стислій формі. Плюс різних друкованих видань в тому, що їх можна читати в практично в будь-якому місці і в будь-який час: на відпочинку, в транспорті, в перерві, за чашкою кави і т.д.

Згідно з дослідженнями Ex Libris, у російських передплатників особливою популярністю користуються наступні ЗМІ:

  • в сегменті «Масові (популярні) газети» особливою популярністю користуються Аргументи і факти »,« Комсомольська правда »,« Московський комсомолець »,« Життя »,« Московський комсомолець »,« Експрес-Газета »,« Метро »,« Аргументи тижня » , «Світ новин», «Твій день»;
  • в сегменті «Ділові газети» популярністю користуються «Ведомости», «Известия», «Комерсант», «РБК Daily», «The Moscow Times», «Російська бізнес-газета», «The St. Petersburg Times »;
  • згідно статистики в сегменті «Суспільно - політичні газети» читачі купують «Независимая газета», «Нова газета», «Гудок», «Нові вісті», «Трибуна», «Праця», «Парламентська газета»;

Серед журналів на території Росії успіхом користуються: журнал про клубну культуру «DJ Культура», молодіжний журнал «Ти - лідер», «Дівич-вечір», чоловічий журнал «Men`s Health», щомісячний журнал «Караван історій», науково-популярний журнал « Наука і життя », жіночий журнал« Ліза »і т.д.

Як і що люди читають

Як відомо, прогрес не стоїть на місці, і якщо ще вчора книгу можна було читати тільки в паперовому варіанті, то сьогодні вже можливі варіанти: будь-яку книгу, будь-якого жанру і будь-якого формату можна завантажити на комп'ютер або завантажити на КПК, а також, можна порадувати свої вуха приємним баритоном диктора, який чітко і виразно читає вам роман. Вибір того чи іншого носія інформації цілком і повністю залежить від звичок, переваг і психологічних особливостей читача.

Згідно з рейтингом найбільш читаються книгами за підсумками 2012 року слали: трилогія «Голодні ігри», «Варти» С. Лук'яненко, «Деліріум», «Пандемониум» Лорен Олівер, «Листівки з того світу» Франко Армініо, «Залишаємося зимувати» Шейна Джонса, «50 відтінків сірого», «На 50 відтінків темніше» Е.Л. Джеймс, «Грозовий Перевал» Емілі Бронте, «Передчуття кінця» Джуліан Барнс, «Убир» Наиля Ізмайлова, «Ти проти мене» Дженні Даунхем, «Вафельне серце» Марії Парр, «Дівчина з татуюванням дракона» Стіг Ларссон і т.д.


» » Що люди читають?