Що саме читаемое?

Фото - Що саме читаемое?

У наш час люди все також люблять читати і готові купувати новинки і бестселери, пропоновані книговидавцями. Щоб допомогти читачам краще зорієнтуватися у книжковому розмаїтті, ми пропонуємо ознайомитися з тим, що саме читаемое сьогодні, адже на книги, як відомо, теж існує мода.
Рейтинг бестселерів

  1. Одним з лідерів рейтингу є самий новий роман Захара Прілепіна «Обитель». Дії роману розгортаються в таборі особливого призначення на Соловках. Автор оповідає про життя і побут в'язнів контрреволюціонерів. Також тут дуже чітко показані всі відмінності і неоднозначності між ув'язненими і їх наглядачами. У романі описано лише кілька місяців з життя в'язнів, але в цей короткий термін вмістилося безліч подій і навіть любовна історія.
  2. Ще одні лідер нашого імпровізованого рейтингу - це дві книги сімейної повісті Діни Рубіної «Російська канарейка». Головний герой книги Леон Еттінгер, який протягом історії переходить з дитинства у доросле життя і стає оперним співаком. Але доля розпорядилася так, що йому доведеться поєднувати оперну сцену з роботою агента антитерористичного підрозділу однієї з спецcлужб.
  3. Який же рейтинг книжкових бестселерів без роману для підлітків? Так і в нашому випадку впевнено входить в перелік найбільш популярних книг роман Джона Гріна «Винні зірки». Це життєстверджуюча історія про двох смертельно хворих підлітків, про їх любові. Хоча книга і вважається підліткової, але навіть більш дорослі читачі знайдуть тут багато чого для себе. Якщо ви хочете дізнатися, що ще воліють підлітки, читайте статтю Що читають підлітки.
  4. Любителі оповідань віддали свою перевагу Вікторії Токарєвої і її збірки «сволота теж шкода». У збірнику письменниця описує непростий і неоднозначний світ серцевих відносин, не займаючи при цьому чиюсь сторону і намагаючись описувати всі вчинки з точки зору тих, хто їх зробив.
  5. Читачі не перестають цікавитися класикою. Особливою популярністю користується «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса і «Убити пересмішника» Харпера Лі. Додатково про класичні творах написано в статті Що почитати з класики.
  6. Продовжує користуватися популярністю серед читачів любовна проза. Останнім часом багато неоднозначних відгуків можна почути про новий роман Еріки Джеймс «50 відтінків сірого». Роман, який щедро прикрашений еротичними сценами, - про непрості відносини молодої дівчини і її викладача.
  7. Ще один представник жанру любовних романів - вічна історія про принца і Попелюшку, але в більш сучасній інтерпретації - написана Джоджо Мойес під назвою «Один плюс Один». Попелюшка - одинока мати, яка трудиться на кількох роботах, щоб забезпечити себе і дітей. Принц - процвітаючий працівник ІТ-галузі.
  8. Борис Акунін знову не розчарував своїх вірних шанувальників. Його наступна книга популярної серії «Любов до історії» вийшла в світ під назвою «Найтаємничіша таємниця та інші сюжети». Тут письменник всіляко намагається прищепити любов до історії своїм читачам, зробивши її не тільки пізнавальної, але і захоплюючою.
  9. Несподівано, одним з найбільш читаних став готичний роман, який вийшов з-під пера Діани Сеттерфілд, «Беллмен і Блек, або незнайомець в чорному». Історія про те, що кожне навіть саме незначне подія в нашому житті має незабутнє вплив на наше майбутнє. Саме такою подією для головного героя стало вбивство грача з рогатки в дитинстві, ця подія містичним чином впливає на все подальше життя героя. А далі, за всіма законами жанру, відбувається зустріч з таємничою людиною в чорному рівно опівночі на пустельному кладовищі.

Додаткову інформацію про те, якими книгами цікавляться читачі, ви знайдете в статтях Що зараз читають і Що люди читають.


» » Що саме читаемое?