Де можна знайти пісню?

Фото - Де можна знайти пісню?

Ми чуємо музику скрізь. Але іноді хочеться знати, хто виконує ту чи іншу композицію, щоб завантажити її до себе в телефон або на комп'ютер. Якщо ви задумалися, де можна знайти пісню за словами або мелодії, то необхідно вибрати один з наших варіантів.
Midomi

Найоптимальніший варіант для пошуку композицій в інтернеті - онлайн-сервіс midomi.com. Вам необхідно тільки наспівати уривок пісні або включити його в програвачі. Прослухавши кілька секунд, програма запропонує вам отримані варіанти. Тут можна також написати рядок з пісні або назва для пошуку.

AudioTag

Якщо ви записали невеликий уривок пісні, то можете завантажити його на сайті audiotag.info - і отримаєте назву композиції і її автора. Даний сервіс повністю безкоштовний і не вимагає реєстрації. Даний сервіс працює тільки з записаними уривками. Якщо ви слухаєте пісню, то записати її на сайті не вийде.

Додаткову інформацію про пошук композиції за мелодії можна дізнатися зі статті Як знайти пісню по мелодії.

Ritmoteka

У разі, якщо ви не знаєте ні рядки з пісні, ні автора, то можна набити мелодію на клавіатурі, і сайт ritmoteka.ru розпізнає її. У підсумку ви зможете дізнатися автора пісні і завантажити її з сайту.

Shazam

Shazam - додаток, який можна встановити на телефон або планшет абсолютно безкоштовно. З його допомогою можна визначити назву і виконавця композиції. Завантажити додаток можна з сайту shazam.com.

Програма цікава ще й тим, що знайденої інформацією можна ділитися з друзями в соціальних мережах.

Якщо ви хочете знайти пісню за словами, читайте додатково статтю Як знайти пісню за словами.

З всілякими варіантами пошуку пісень можна ознайомитися в статті Як шукати пісні.


» » Де можна знайти пісню?