Які можна книги почитати?

Фото - Які можна книги почитати?

Хочете почитати щось цікаве, але не знаєте, на чому зупинити вибір? На допомогу можуть прийти різні форуми та соціальні мережі, створені дбайливими руками книголюбів різних країн. Так, за пошуком найбільш «хітових» творів різних жанрів ми звернулися до читачів ресурсу Livelib.ru. Про те, які книги користуються великою популярністю, ми поговоримо в цій статті.
Фантастика та фентезі

 • Стівен Кінг «Країна радості» (2013). Новий містичний детектив, який читається на одному диханні. На відміну від багатьох інших льодових душу «страшилок» Кінга, ця робота більшою мірою мелодраматична, з легким відтінком фірмового містицизму автора. Історія про любов, людяність, добро і зло. Такі книги можна почитати, щоб відпочити від більш серйозних і складних творів, але при цьому наповнити вечора приємним проведенням часу.
 • Джордж Р. Р. Мартін «Гра престолів» (1996). Екранізація цього твору у вигляді серіалу стала однією з сенсацій останніх років. Але, як відомо, ніякої фільм не замінить книгу. Читайте і насолоджуйтеся яскравими фентезійними сюжетними лініями, повними пригод, любовної пристрасті і драматизму.
 • Деніел Кіз «Квіти для Елджернона» (1966). Неймовірно зворушливе, дуже глибоке, але при цьому легке для сприйняття твір, який включено до списку обов'язкової літератури в американських школах. Книга розповість про те, до чого можуть призвести досліди над людським інтелектом.

Класика

 • Френсіс Скотт Кей Фіцджеральд «Великий Гетсбі» (1925). Недавня нашуміла екранізація роману сколихнула інтерес читачів усього світу до літературного оригіналу. Адже тільки книга дозволить оцінити всю монументальність драми нещасного людини, що приховує самотність і невпевненість в собі за ширмою фантастично розкішного життя і фальшивих емоцій.
 • Колін Маккалоу «Співаючі в тернику» (1977). Любов і пристрасть, релігійні заборони і очікування щастя довжиною в роки, трагічні втрати, безнадія - цей легендарний роман давно став класикою любовної літератури.
 • Віктор Гюго «Знедолені» (1862). Грандіозне Несамовите твір про любов і честі, самоті, несправедливості й жорстокості світу, людської розплату за гріхи.

Сучасна література

 • Халед Хоссейні «Той, що біжить за вітром» (2003). Дебютний твір афганського автора вже охрестили одним з головних романів нового століття. Оповідання, що розповідає про те, як жахливо змінилося життя мирних людей з приходом до Афганістану радянської армії, вражає своєю проникливістю, шокуючими подробицями, прекрасними по насиченості і гармонійності сюжетними лініями.
 • Джеймс Боуен «Вуличний кіт на ім'я Боб» (2012). Чудова зворушлива автобіографічна історія про зустріч і дружбу двох самотностей - рудого вуличного кота і лондонського вуличного музиканта, який страждає від наркотичної залежності. Бездомні і нікому не потрібні, вони знайшли сенс життя одне в одному.
 • Джордан Белфорт «Вовк з Уолл-стріт» (2007). І знову звертаємося до літературних витоків нещодавно вийшла на екрани стрічки. Відверта автобіографія, написана знаменитим брокером-махінатором з Уолл-стріт. Ласкаво просимо у світ грандіозних афер, приголомшуючого багатства, неймовірного успіху і нищівних втрат, зради, брехні, самотності.

Філософія

Не знаєте, які цікаві книги можна почитати, щоб розширити кругозір і, можливо, знайти відповіді на давно хвилювали вас питання? Тоді філософія - до ваших послуг.

 • Жан-Поль Сартр «Нудота» (1938). На думку багатьох експертів, найкраща робота Сартра. Класика французького екзистенціалізму, справжній відрив від реальності, відчайдушна спроба стерти з очей полуду, щоб побачити справжню сутність світу. А після - спробувати в ньому вижити ...
 • Герман Гессе «Степовий вовк» (1927). Одвічна проблема боротьби духовного і тваринного начал. Проблема людини, яка прагне осягнути свою сутність, докопатися "до правди», а разом з тим поступово руйнується як особистість.

Пізнавальна література

 • Стівен Хокінг і Леонард Млодінов «Коротка історія часу» (2005). Як вам ідея розповісти про принципи будови Всесвіту, квантової механіки і теорії струн мовою, зрозумілою навіть самому далекому від фізики людині? Познайомтеся з твором і оцініть, наскільки автору вдалося реалізувати таку сміливу задумку.

Також допоможуть з вибором цікавих творів наступні наші статті:


» » Які можна книги почитати?