Яку книгу почитати?

Фото - Яку книгу почитати?

Незважаючи на те, що світ активно розвивається, і ігри, що володіють відмінною графікою і різними сюжетами, захоплюють ринок, люди вперто продовжують читати книги. Багато для зручності перейшли на електронні книги, використовуючи які, твори літератури можна читати зручніше і швидше. Якщо ви завзятий читач, то, можливо, стикаєтеся з проблемою пошуку нових цікавих книг, тому що багато чого вже прочитано. До того ж, письменників стало так багато, що й не знаєш, яку цікаву книгу почитати, що вибрати з різноманіття літературних творів.

Яку книгу краще вибрати для читання? Дуже важливо у виборі книги настрій або, скажімо, стан душі. Потрібно визначитися, чого вам хочеться, який жанр вас приваблює або в якій стилістиці хотілося б отримати розповідь. Пропонуємо вам список сучасних книг під різний настрій, які варто прочитати.
Джордж Мартін - "Пісня льоду і полум'я"

Відмінна серія книг для любителів епічно і серйозного фентезі. Величезна всесвіт, наповнений різноманітними персонажами. Одна з тих книг, коли ви розумієте, що точка зору на різні події не може бути повністю об'єктивною. Читаючи, ви навряд чи зможете передбачити, що буде на наступній сторінці. Захоплююче проведення часу вам гарантовано. Список книг, які були видані на сьогоднішній день:

  • "Гра Престолів", 1996;
  • "Битва Королів", 1998;
  • "Буря мечів", 2000;
  • "Бенкет стерв'ятників", 2005;
  • "Танець з Драконами", 2011.

У майбутньому повинні вийти ще дві книги: "The Winds of winter", 2015- "A Dream of spring", 2018. До речі, за книгами знятий дуже якісний серіал, який має високий рейтинг.

Сьюзен Коллінз - "Голодні ігри"

Фантастична трилогія, в якій романи один популярніше іншого. У сюжеті постапокаліптичний світ на місці колишньої Північної Америки, який занурений в антиутопію. Масовим розвагою є жорстокі ігри, у яких є своя не менше жорстока історія. У цьому світі забороняється бунтувати і висловлювати невдоволення. Жебраки дистрикти (саме на них розділений світ у книзі) годують столицю, в якій зібралися найбагатші представники. Історія спроби зміни світу починається, коли головну героїню Кітнісс вибирають для участі в Голодних іграх.

Книги:

  • "Голодні ігри", 2007;
  • "І спалахне полум'я", 2009;
  • "Сойка-пересмішник", 2010.

Джеймс Боуен - "Вуличний кіт на ім'я Боб"


У книзі розповідається зворушлива історія наркомана, який втратив сенс життя і в той самий момент зустрів свого справжнього друга, який допоміг впоратися з проблемами. Цей друг виявився рудим котом. За короткий час інтернет встиг познайомитися з парочкою вірних друзів з Лондона. Також на світ вийшла друга книга - "Світ очима кота Боба".

Колін Маккалоу - "Співаючі в тернику"

Якщо ви думаєте про те, яку книгу про любов можна прочитати, сміливо вибирайте цю. Навряд чи її можна назвати сучасним твором, адже як-не написана вона була в 1977 році. Незважаючи на це, рекомендується до прочитання. У центрі сюжету життя сім'ї Клірі, що проробили шлях від будинків до багатіїв, власників Дрохеда - одного з найбільших австралійських маєтків. У книзі піднімаються питання любові і вірності, честі і принципів. Це не простий жіночий роман, це ціла історія родини, зокрема Меггі, яка проносить любов через все своє життя. По закінченні читання на вас нахлине сумно-філософський настрій.

Ден Браун - "Інферно"

Дія роману відбувається у Флоренції. Сюжет книги переплітається з сюжетом "Божественної комедії" Данте. Головним героєм виступає Роберт Ленгдон, професор Гарвардського Університету, який був головним героєм роману "Код Да Вінчі". І знову Роберт повинен врятувати світ, розшифрувавши рядки безсмертної епічної поеми Данте.

Стіг Ларссон - "Дівчина з татуюванням дракона"

Триллер-детектив, який ви або зрозумієте і підстроїтеся під настрій книги, або почнете читати і закриєте. Своєрідне, але від того не менш цікавий твір про дівчину і журналіста, яким належить розібратися в старій страшній історії сім'ї. Є ще книги, що розповідають про пригоди Лісбет і Мікаеля: "Дівчина, яка грала з вогнем", 2006 - "Дівчина, яка підривала повітряні замки", 2007.

Також вам можуть бути цікаві такі статті:


» » Яку книгу почитати?