Як приготувати перловку для риболовлі?

Фото - Як приготувати перловку для риболовлі?

Найпопулярнішими наживками є черв'як, опариш і перловка. Вони ідеально підходять для лову практично будь-якої риби. Але якщо перші дві підгодовування можна придбати в магазині, то третій доведеться робити самостійно. Причому обраний спосіб готування залежить від того, чим саме буде здійснюватися ловля риби - вудкою, мережею або фідером. Про те, як ловити рибу за допомогою останнього пристрою, ви зможете дізнатися зі статті - Як ловити на фідер.
Як правильно приготувати перловку для риболовлі на вудку

Така наживка з перловки може готуватися тільки з крупи або ж і з різними ароматичними добавками. В їх ролі можуть виступати масла, макуха, насіння, ванілін і навіть мед. Варто пам'ятати, що вони повинні додаватися до крупі до води. Приготувати перловку для риболовлі на вудку можна двома способами:

  1. Заварюючи крупу в термосі. На один стакан крупи беруть 3 склянки води. Перловку бажано попередньо замочити у воді на 3 години.
  2. Зваривши крупу у воді. Перловку замочувати не потрібно. Крупу кладуть в окріп у розрахунку 1 стакан перловки на 3 склянки води і варять приблизно 40 хвилин.

Насадку, приготовлену по обох рецептами, промивати від слизу не рекомендується. Навпаки, вважається, що саме слизька перловка з добавками або без них найкраще приманює рибу і є більш ароматною, особливо для карасів. А інформацію про те, чим ще слід приманювати карася, ви можете дізнатися зі статті - На що ловити карася.

Як приготувати перловку для фідера

Найкраще себе зарекомендували два наступних рецепта приготування:

  • Залити 3 склянки гороху 8 склянками води і варити до тих пір, поки горох не почне розварюються. У цей момент необхідно додати в посуд 2 склянки перловки і варити насадку ще 40 хвилин.
  • Стакан перловки заливається 3 склянками води і вариться 25 хвилин. Після цього в посуд додається трохи солі і цукру, а також 1 склянку пшона. Суміш вариться ще близько 40 хвилин.

Варто пам'ятати, що приготування перловки для риболовлі за допомогою фідера може здійснюватися з використанням ароматичних добавок.

Тепер, ви знаєте, як правильно готувати перловку для риболовлі, а значить, можете розраховувати на хороший улов.


» » Як приготувати перловку для риболовлі?