Що таке шоколад?

Фото - Що таке шоколад?

Шоколад - це їстівний продукт, який відноситься до кондитерських виробів. Його основа - це какао-масло і какао терте. Їх отримують з бобів шоколадного дерева, що росте в Південній Америці та культивованого в тропічних районах по всьому світу.

Сировина іменують по місцевості збору - Гана, Тринідад, Камерун. Детальніше про процес і продуктах для виготовлення шоколаду можете прочитати в статті З чого роблять шоколад.

Какао-боби проходять обробку, в результаті якої виходить какао терте. Це рідкий напівфабрикат, в процесі віджиму воно виділяє какао-масло.

Для приготування шоколаду змішують шоколадну масу з какао-масла, тертого какао і цукровою пудри- можуть доповнити подрібненими горіхами, сухофруктами, іншими добавками, ароматизаторами. Суміш потрібно подрібнити, додати какао-масла, охолодити до 30 градусів. Останній етап полягає в доданні форми шоколадній масі, додаванні прошарку, якщо вона запланована. Так виходить всіма улюблений шоколад.
Що таке шоколад: значення та застосування слова

Отже, по-перше, шоколад - це насолода, розглянута нами. Шоколад може бути чорним, молочним, білим. Крім знайомих усім плиток існують шоколадні цукерки, фігурки і т.п. Його додають в кондитерські вироби та різноманітні десерти (Докладніше про це - у статті Що можна зробити з шоколаду) Шоколад корисний для здоров'я і чудового настрою, тільки ласувати потрібно в міру.

По-друге, шоколадом називають гарячий ароматний напій на основі молока і розтопленої шоколадної плитки.

По-третє, з шоколадом асоціюється колір - шоколадний. Кажуть: "У неї приголомшливий шоколадну засмагу".

Зі словом "шоколад" пов'язано безліч оригінальних висловлювань, наприклад:

  • Є люди, у яких навіть чорні і білі смуги життя зроблені з шоколаду. (І.Сіволоб)
  • Все, що мені потрібно - це любов, ну, і трішки шоколаду. (Чарлз Шульц)

Рекомендуємо до прочитання нашу статтю Як їсти шоколад.


» » Що таке шоколад?