Як їсти шоколад?

Фото - Як їсти шоколад?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як є шоколад таким чином, щоб це не тільки не шкодило вашому здоров'ю, але навіть приносило певну користь. Основний секрет вживання шоколаду простий, але не всі про це знають. Крім того, ми розвіємо одна вельми поширена помилка про види шоколаду, яке досі має місце бути. Ну а тепер давайте відразу перейдемо до справи і Погоріла про те, яке місце має займати шоколад в нашому щоденному меню.
Правильне вживання шоколаду

Перш за все, хочу зауважити, що здорове харчування абсолютно не означає відмови від шоколаду. Причому, це не тільки моя думка, а й думка багатьох дієтологів. Як відомо, будь-які крайнощі шкідливі і випадок з шоколадом - не виняток. Шоколад прекрасно впишеться у ваш раціон, але за однієї умови - якщо ви будете слідувати певним правилам і дотримуватися елементарної обережності. Адже якщо є багато шоколаду, це може позначитися не тільки на фігурі, але і на здоров'я взагалі. Тому не виключайте шоколад з раціону повністю: просто навчитеся є його стільки, скільки дійсно необхідно вам і вашому організму. Далі - після закінчення «шоколадної дієти» цілком можна з'їсти і дещо більше «забороненого» ласощі в якості винагороди себе за перенесені незручності. По-перше, розвіємо один міф, який став настільки стійким, що жінки стали просто боятися вживати білий шоколад. Вважається, що при схудненні потрібно віддавати перевагу саме чорному шоколаду. Звичайно, він насправді містить кілька речовин, відсутніх в білому, але справа в тому, що калорійність у кожного з цих сортів однакова - близько 500 кал. на 100 г. І у молочного шоколаду вона точно така ж. Тому, якщо вам більше подобається білий або молочний шоколад - їжте на здоров'я. Якщо ж віддаєте перевагу чорний - будь ласка, бо ніякої різниці в калорійності між ними немає. Тепер поговоримо про пропорції і часу прийому.

Як і коли можна їсти шоколад


Ну а тепер починаємо грамотно включати шоколад в наш режим харчування. Правила його вживання дуже прості. Найголовніше, що потрібно засвоїти: їсти шоколад слід невеликими порціями або після їжі, або під час перекусу - звичайно, якщо вам цього хочеться. Невеликими - це означає, дві-три часточки, а не половину плитки. Тому, якщо вам важко чинити опір, відламайте ці часточки і приберіть плитку подалі або навіть віддайте її кому-небудь - до наступного перекушування. Шоколад не повинен лежати у вас на увазі весь час. Саме так і потрібно насолоджуватися шоколадом - є його не по пів плитки за присід, а по кілька часточок, в крайньому випадку - одну пластинку. Пам'ятайте, що якщо ви будете харчуватися саме так, то дуже скоро помітите, що перестали набирати зайву вагу, і шоколад, нарешті, займе належне йому місце у вашому раціоні. Краще трохи обмежити себе і продовжувати насолоджуватися улюбленими ласощами, ніж проявити непомірність і потім переживати - все дуже просто.


» » Як їсти шоколад?