Шарф-хомут. як носити?

Фото - Шарф-хомут. Як носити?
Дивіться відео

Шарф-хомут. Як носити?

В моду знову повернулися з недалекого минулого шарфи-труби або хомути. Сьогодні такі шарфи по-іншому ще називають, круглі шарфи або шарф-петля. Сьогодні шарфи такої моделі можуть бути, як хутряними і в'язаними, так і трикотажними. По довжині вони також можуть відрізнятися і діляться на довгі і короткі, а також на широкі і вузькі.


Вибір для кожної модниці є великим, проте навіть після такої покупки визначеність не може настати, оскільки для даної моделі шарфа існує велика кількість варіацій, як носити шарф хомут. Фото таких варіацій ви можете знайти на множинах сайтів, проте не завжди ви зможете отримати детальну інструкцію, яка підкаже, як правильно носити шарф хомут і з чим саме він буде поєднуватися найкраще. Шарф-хомут вважається дуже успішним придбанням, так як саму непримітну блузку або кофту можна прикрасити завдяки яскравому і красивому шарфу хомута. Завдяки йому наряд зможе придбати нове звучання і стати стильним, виразним і ефектним.

Фото - Як носити шарф-хомут

З чим можна носити шарф-хомут

Шарф-хомут є дуже зручним особливо в холодну пору року. Він відмінно буде поєднуватися, як з класичним пальто, так і зі спортивної курточкою або пуховиків. Так, наприклад шарф, накинутий на пальто, зможе додати особливої м'якості та елегантності вашому образу, при цьому шарф накинутий поверх куртки додасть вам запалу і таємничості. Крім цього ви зможете носити легкий шарф навіть в приміщення як аксесуар, який зможе відмінно прикрасити вашу просту блузку або кофту.

Способи зав'язування шарфа-хомута

  • Найпростішим способом носіння такого шарфа вважається у вигляді петель (кількість петель буде залежати від довжини шарфа). Даний спосіб відмінно підходить як для приміщення, так і для вулиці.
  • Дуже цікавим способом вважається носити такий шарф, накинувши на голову, при цьому інша половина шарфа повинна спадати на плечі. Таким чином ви зможете отримати 2 в 1 - шапку і шарф.
  • Також можна скласти в два або три петлі шарф-хомут. Як носити його? Одягніть шарф спочатку на шию, після цього розпрямте верхню петлю і надіньте її на голову. У такому випадку якщо перехрещення полотен шарфа буде у вас спереду, то ви отримаєте подобу капора, якщо ззаду - східну чалму.
  • Такий вид шарфа не обов'язково носити на шиї або голові. Його також можна буде натягнути на плечі. Такий спосіб зможе надати багатошаровість вашому образу.
  • Якщо ви купили довгий шарф-хомут, то ви цілком можете використовувати його у вигляді болеро. Розпряміть шарф за спиною, просмикніть в нього руки і підійміть полотно вгору, далі натягніть його на плечі.
  • Також можна використовувати у вигляді жилетки шарф хомут. Як носити? Відео про більш докладному зав'язуванні шарфа хомута у вигляді жилетки ви зможете знайти в кінці нашої теми.
  • Крім цього, такий круглий шарф можна носити і у вигляді сукні, топа або спідниці. Все буде залежати як від самого шарфа, так і від вашої фантазії.

» » Шарф-хомут. як носити?