Як закінчити шарф?

Фото - Як закінчити шарф?
Дивіться відео

Як закінчити шарф?

Модний і стильний аксесуар, схожий на довгу смугу трикотажного полотна, називають шарфом. У холоди ми все частіше вкутуємо шиї різними шарфами. Зав'язана красивим вузлом або недбало накинутий на плечі шарф разюче міняє відчуття від всього комплекту одягу. Необов'язково купувати багато шарфів, щоб освіжати свої наряди, адже їх можна пов'язати самостійно. Трохи терпіння, пара мотків пряжі, спиці або гачок, фантазія, і ви отримаєте авторську, зовсім неповторну річ. От тільки всі шарфи трохи схожі між собою, тому момент, як закінчити шарф (кистями або помпонами, а може, ажурною сіткою), буде найважливішим.

В'язані шарфи

Безліч друкованих видань розкажуть, як зв'язати шарф: почати в'язання, зв'язати основне полотно, закінчити в'язання. Зазвичай навіть у початківців в'язальниць не буває проблем з набором петель на спиці і початком в'язання. Складним здається закінчення роботи. В руках у вас практично готовий виріб, залишилося дізнатися, як закінчити шарф. Варіантів є декілька.


Найпоширеніший спосіб закінчення в'язання шарфа такий: права спиця вводиться під дві петлі, розташовані на лівій спиці, і через них простягається робоча нитка. Залишилася, на правій спиці петля скидається на ліву спицю, і процес повторюється знову. По дві петлі разом провязивают до кінця ряду. Через останню петлю протягують робочу нитку і обрізають. Залишок нитки ховають в петлях останнього ряду. Саме цей спосіб найчастіше описують як способу, як закінчити в'язати шарф.

В'язати гачком і на вилці

Вирішуючи для себе, як закінчити в'язання шарфа, в першу чергу враховуйте спосіб вив'язування вироби: спицями, гачком або на вилці. Шарф, виконаний гачком, можна закінчити останнім рядом роботи або обв'язавши спеціальними додатковими рядами. Смуги, пов'язані на вилці, з'єднуються між собою гачком, і ним же вив'язується останній ряд. Відеоуроки можна подивитися за цим посиланням. Ажурним шарфам, виготовленим гачком, підійде мереживний край. Його можна пов'язати окремо і пришити до шарфу або вив'язати на петлях основного виробу. Варіантів обробки шарфів насправді дуже багато, необхідно лише проявити трішки фантазії.

В'яжемо спицями

З інструкціями, як закінчити шарф спицями, можна ознайомитися тут. Шарф, пов'язаний спицями, можна закінчити, навіть простягнувши в усі петлі останнього ряду одну нитку і закріпивши її вузлом. На відео внизу можна подивитися, як закінчити шарф (відеоурок). Закриття петель останнього ряду не може вважатися закінченням роботи. Готовий виріб має мати обробку.

Оздоблення шарфів

Шарфи можна прикрасити кистями, однотонними або кольоровими, помпонами, шнурами, пов'язаними гачком, або вишивкою. Останній ряд шарфа можна стягнути ниткою, якої закінчували в'язання шарфа, пришити до нього один великий помпон або зав'язати вузлом. Оригінально виглядають шарфи, прикрашені обв'язаними гачком кільцями або овалами, які прикріплюються до краю вироби в один ряд або в певному порядку, створюючи тим самим складний орнамент.


» » Як закінчити шарф?