Як прикрасити шарф?

Фото - Як прикрасити шарф?

Шарф відіграє далеко не останню роль у створенні модного і актуального силуету. Але пересічна пов'язка на шию, нехай навіть шалено дорога, не має лиску без прикраси. Тому якщо у вас є старий, але улюблений шарф, в нього можна вдихнути нове життя за допомогою прикрас. Запитайте про те, як прикрасити шарф, і вам на розум прийде безліч ідей.

Якщо це елегантний тонкий шарф, йому можна надати романтичність за допомогою невеликого мережива або рюші. Прикраса просто потрібно прикріпити з обох сторін шарфа. Мереживо можна придбати в магазині або зв'язати гачком самостійно. До речі, про гачку. Актуально буде надати шарфу оригінальність за допомогою різних квіточок, листочків, композицій, пов'язаних гачком. Їх можна виготовити своїми руками і пришити по всьому шарфу або просто по краях. Якщо ви не знаєте, як прикрасити в'язаний шарф, зверніться до своєї фантазії. Дуже гарно виглядатиме на тонкій в'язці мереживо, накладене гачком зверху по всьому шарфу. Це може бути тонка павутинка, листя по краю шарфа, суцвіття по кілька квіток.

Особливо цікаво і сучасно завжди виглядали помпони. Це незмінний тренд всієї історії шарфа. Їх можна зв'язати, якщо шарф в'язаний, або купити вже готові. Різні форми і розміри помпона допоможуть зробити шарф дуже модним, а головне, відповідним під будь-який одяг. Ще одним рішенням, як можна прикрасити шарф, є бахрома або кисті з неї. Такий момент дуже підійде для великих елегантних шарфів або накидок на плечі. По периметру можна пришити вже готову бахрому, зав'язати її «хвостиками», щоб вийшли вузлики. Красиво і стильно!


» » Як прикрасити шарф?