Як зв'язати шарф гачком?

Фото - Як зв'язати шарф гачком?
Дивіться відео

Як зв'язати шарф гачком?

Теплий і м'який шарф є в кожному гардеробі чоловіка або жінки. Але не кожен початківець знає, як зв'язати шарф гачком самостійно, та так, щоб було красиво і модно. Наша стаття допоможе вам впоратися з таким завданням, і ви навчитеся в'язати шарфи для себе і своїх рідних.

Основи в'язання шарфа

  • В'язання будь-якого шарфа гачком завжди починається з набору повітряних петель, кількість яких залежить від ширини готового виробу.
  • Простий варіант шарфа у вигляді рівного прямокутного вироби повинен мати чіткі краї. Для цього кожен новий ряд починається з петель підйому (двох або трьох). При цьому кількість стовпчиків у кожному ряду повинна бути однаково. Інакше один ряд буде довший іншого, при цьому виріб матиме неохайний вигляд.
  • Щоб найпростіший шарф гачком придбав родзинку, можна за допомогою ланцюжків з повітряних петель прикрасити короткі сторони вироби, зв'язавши їх у вигляді бахроми або, зв'язавши різноманітні квіти гачком, прикрасити ними готовий шарф.
  • Якщо в роботі використовувати виключно стовпчики без накиду, можна отримати досить щільне і важке виріб.
  • Якщо ж чергувати ланцюжка з повітряних петель зі стовпчиками з одним або декількома накидами, тоді готовий шарф набуде більш повітряний і легкий варіант. Прикладом може служити модель шарфа з відео майстер-класу в статті - Як в'язати гачком шарф.
  • Також легкість виробу може залежати і від співвідношення розміру гачка до товщини пряжі. Якщо взяти гачок з номерами 6-8, а пряжу використовувати тонку, як для ажурних хустинок, готовий виріб буде легким, як павутинка. Але ажурні шарфи в'яжуться не тільки гачком. Якщо ви любите працювати спицями, про прийоми такого в'язання вам розповість стаття - Як в'язати ажурний шарф.

Якщо вам зрозумілі основи в'язання шарфів гачком, спробуйте пов'язати чоловічий шарф для вашого близької людини.

Принципи в'язання чоловічого шарфа

  • Так як чоловічі шарфи найчастіше бувають невеликих розмірів, пряжі Фото - шарфдля в'язання потрібно не більше 100-150 грам. Також для в'язання чоловічого шарфа необхідно взяти гачок з відповідним номером (на упаковці з пряжею виробник рекомендує взяти потрібний гачок).
  • В'яжіть чоловічий шарф або за індивідуально підібраною схемою в'язання, або простими стовпчиками з накидом, не забуваючи звертати увагу на вищевикладені поради.

Коли ви освоїте в'язання простих шарфів гачком, можна приступити і до більш складних виробів. Наприклад, можна пов'язати жіночий шарф.

Особливості в'язання шарфа-снуд гачком

Найчастіше шарф-снуд в'яжеться спицями, як наприклад, розповідає стаття - Як зв'язати хомут. Але любителі в'язання гачком можуть порадувати себе моделями гачком, Фото - шарфякі в'яжуться не набагато складніше, ніж вироби спицями.

  • Особливості в'язання шарфа-хомута в тому, що виріб в'яжеться не в довжину, а в ширину. Тому, щоб не прогадати з об'ємом готового виробу, ретельно виміряйте всі параметри майбутнього виробу і підрахуйте кількість набраних петель.
  • Для того щоб зв'язати шарф-снуд (хомут), вам знадобляться пряжа будь-якого вподобаного відтінку і гачок. Як правильно вибрати пряжу для в'язання вам допоможе стаття - Як зв'язати шарф-снуд.

» » Як зв'язати шарф гачком?