Як зав'язати шарф взимку?

Фото - Як зав'язати шарф взимку?

Взимку хороший теплий шарф допоможе не тільки зігрітися, а й стати модним аксесуаром у вашому гардеробі. Що кажуть на цей рахунок модельєри? Як зав'язати шарф взимку? Про це розповімо нижче.

Існує безліч способів зав'язування шарфів. Тут все залежить від моди і розміром аксесуара. Найбільш часто використовують такі способи.
Перший спосіб

Простий, класичний вузол використовується для всіх типів шарфів - вузьких, широких, товстих, тонких, в'язаних, тканинах. Беремо шарф і обертаємо його навколо шиї, при цьому кінці повинні звисати спереду. Зав'язуємо кінчики у вільний вузол. Трохи тягнемо за нижній край, вузлик начебто як ховається під верхній кінець. Ось і все.

Другий спосіб

Європейський вузол. Для нього знадобиться довгий шарф. Складаємо його рівно посередині. Обворачіваем навколо шиї, пропускаючи краю шарфа в отвір на згині. Тепер залишилося затягнути, підняти вузол на бажану висоту. Можна під саме горло, а можна і нижче. Зазвичай вузол повинен знаходитися трохи з боку.

Третій спосіб

Якщо вам треба пов'язати довгий в'язаний шарф під пальто, цей спосіб для вас. Накидаємо шарф на шию, кінці рівномірно звисають спереду. Тепер обмотуємо їх навколо, правий край закидаємо за ліве плече і через праве, знову на перед, лівий - за праве, через ліве. Під утворився кільцем зав'язуємо вільний вузол, але це не обов'язково. Кінці шарфа можуть просто звисати.

Четвертий спосіб


Довгі та широкі шарфи прийнято зав'язувати поверх пальто або шуби. Робиться це в такий спосіб. Шарф накидаємо на шию кінцями назад. Тепер, трохи підтягуємо серединку на перед, робимо «хомутик». Кінці шарфа перехрещуємо і перекидаємо на перед. Зав'язуємо вузол. І тут у нас існує два варіанти:

  • перший - вузол зав'язуємо під хомутом, красиво укладаємо драпіровку зверху, кінчики заховані;
  • другий - вузол зав'язується над хомутиком, краї красиво укладаються поверх драпірування.

П'ятий спосіб

Підходить для верхнього одягу з відкритим коміром. В принципі цей спосіб схожий на попередній. Шарф обворачіваем навколо шиї, кінці спочатку назад, а потім через різні боки вперед. Спереду, по центру, формуємо красиву драпіровку. Вона повинна закрити наш виріз. Тепер краю укладаємо поверх драпірування. Правий в ліву сторону, а лівий - в праву.

Шостий спосіб

Напевно, найпростіший. Беремо широкий шарф, обмотуємо навколо шиї. Спочатку кінці назад, а потім перекидаємо їх вперед. Зав'язувати не обов'язково. Цей спосіб можна використовувати як під пальто, так і поверх його.

Хочеться відзначити, що за допомогою шарфів можна істотно прикрасити свій гардероб і не тільки взимку. Тим більше, що коштують вони не дуже дорого. До того ж, їх можна пов'язати і самостійно. А як красиво зав'язати шарф взимку, ми вже знаємо. Так що, будьте прекрасні в будь-який час року!


» » Як зав'язати шарф взимку?