Як носити шарф?

Фото - Як носити шарф?

Шарф - це не тільки захист нашої шиї і горла в холодну погоду, але і досить модний елемент одягу. У статті я розповім вам, як носити шарф. Для зручності розділимо статтю на дві частини, одна з яких буде присвячена практичним рекомендаціям, що стосуються зручності і захисту, яку дає нам шарф, а інша тому, як зробити шарф однією з найкрасивіших деталей вашого одягу.
Як правильно носити шарф

Почнемо з того, що якщо ви хочете зберігати своє здоров'я якомога довше, то ні в якому разі не нехтуйте шарфами, так як фахівці-медики стверджують, що близько 70% людського тепла йде саме через шию. Тому носити шарф - це не означає слідувати моді, а насамперед означає - піклуватися про своє здоров'я. Тепер про те, як носити шарф чоловікові або жінці. Багато хто помилково вважає, що прочитавши безліч рекомендацій про пов'язування того чи іншого вузла на шиї, вони успішно освоїли дану премудрість. Насправді (і це не моя думка, а порада фахівців в галузі моди) шарф можна пов'язувати так, як вам заманеться. Хочете - пов'яжіть його поверх одягу, хочете - укладіть всередину, головне, щоб шарф підходив до вашого одягу (про це мова в наступному розділі) і закривав шию і горло від холоду. Професіонали в галузі моди стверджують, що головний секрет носіння шарфа полягає в невимушеності. Тому зовсім не обов'язково підходити до дзеркала, намагаючись зав'язати шарф ідеально - зав'язуйте за настроєм і побачите, як оточуючі будуть реагувати на це. Ну а тепер переходимо до «модним» радам.

Як і з чим носити шарф


Насамперед, наведемо найважливіше правило. Якщо ви підібрали не надто вдалий наряд, ні в якому разі не можна намагатися надати йому більш благообразний вигляд за допомогою шарфа - найчастіше це тільки погіршить ситуацію. Також врахуйте, що тонкі шарфи підходять до облягає або, принаймні, не надто широкою одязі, а для об'ємної потрібно використовувати широкі і пишні шарфи. Що стосується вибору кольору, то добре виглядають шарфи, підібрані колір в колір, або відрізняються на декілька тонів в одній колірній гамі - наприклад, темно-синій, синій, блакитний або темно-зелений, зелений, салатовий. Це означає, що з синьою кофтою добре буде виглядати блакитний шарф. До речі, зараз в інтернеті можна знайти чимало прикладів фото, як носити шарф і як підбирати його по тону. Що стосується фактури тканини одягу та шарфа, то тут підходять самі різні поєднання, тому залишаємо це на ваш вибір. Для того, щоб підкреслити особа, пов'яжіть шарф якомога ближче до нього - в цьому випадку акцент буде зроблений на вашому обличчі і його окремих рисах. Також при виборі розмірів шарфа (довжини, ширини) враховуйте і свої власні параметри. Довгий, широкий шарф на мініатюрній дівчині буде виглядати досить безглуздо, точно так само як і маленький - на великому чоловікові. І ще одна порада від професійних стилістів: якщо хочете привернути до себе увагу, вибирайте шарф контрастного кольору по відношенню до вашої одязі. Тільки намагайтеся, щоб він підходив по тону - тоді ця яскрава деталь стане справжньою прикрасою і освіжить ваш вигляд.

Ще трохи про шарфах

І наостанок відповімо на кілька поширених питань. Заглянувши на декілька популярних сайтів, присвячених моді, я з подивом виявив, що багато цікавляться тим, як носити шарф на голові. Насправді способів такого носіння шарфа маса, а бажаючих я адресую до фото- та відеогаллерее, розташованої ось тут - в цій галереї ви знайдете масу оригінальних варіантів по носінню шарфа на голові і відео, як його там зав'язувати і закріплювати. А останнє питання, яке також ставлять дуже часто звучить так: як носити шарф з пуховиків? Повірте, нічого складного в цьому немає, і основних способів два: по-перше, можна заховати шарф під пуховик, що дуже зручно і набагато надійніше захищає шию і горло. Якщо ж на вулиці не дуже холодно, цілком можна пов'язати шарф і поверх - а тип вузла залежить від вашої фантазії. Взагалі ви вже, напевно, зрозуміли, що носити шарф можна абсолютно по-різному і як заманеться, найголовніше, щоб він підходив вам по тону і по фасону, тоді все буде в порядку.


» » Як носити шарф?