Як зшити шарф?

Фото - Як зшити шарф?

З настанням весни будь-яка жінка хоче додати в свій гардероб що-небудь оригінальне. Найшвидшим рішенням може стати покупка, а краще - самостійне виготовлення шарфа. Саме шарф буде запам'ятовується деталлю вбрання, і якщо, до того ж, він буде зроблений своїми руками, то схожого вже точно не знайти. У даній статті розповімо про те, як зшити шарф, причому нескладний і оригінальний.
Вибір тканини

Для виготовлення шарфа може підійти будь-яка тканина, все залежить від того, для якої погоди він буде потрібно. Прохолодна погода вимагає щільних і теплих тканин, а спекотна - легких і м'яких. За кольором, формою, розміром шарфи можуть бути самими різними, виходити потрібно тільки з власних уподобань. Сьогодні пропонуються варіанти пошиття шарфа не тільки з нової, купленої тканини, але і з того матеріалу, який є під рукою. Це може бути стара трикотажна футболка або поношений светр. Нічим не варто нехтувати, стара річ тільки додасть оригінальності вашому пристрою і підкаже, як шити шарф.

Слінг-шарф

  • Розмір. Універсальний розмір такого шарфа - 5 метрів на 70 см. Може підійти будь-якій жінці, включаючи тих, у кого розмір одягу 50. Тим же, у кого розмір більше, потрібно просто ще півметра тканини.
  • Тканину. Так як ця модель шарфа повинна влаштовувати в носінні і мам, і малюків, що лежать в слінгу, то треба дуже уважно підійти до вибору тканини. Вона повинна бути щільною і м'якою одночасно, щоб носіння шарфа доставляло комфорт всім. Але потрібно врахувати той факт, що понад еластичні тканини підходять для носіння маленьких дітей, новонароджених, а для більш великих дітей потрібно підбирати тканину щільну і менш тягнеться. При цьому будь-яка тканина повинна бути міцною, щоб добре фіксувати вузол, яким пов'язуються кінці шарфа. Так само треба врахувати при покупці тканини, що після першого прання вона може зменшитися в розмірі, а значить варто зробити поправку на це і взяти шматок побільше.
  • Спосіб виготовлення. Перше, з чого варто почати, це обробка країв шарфа. Навіть якщо тканина не обсипається, то підшитий край все ж буде краще виглядати, та й при використанні можна буде на дотик визначити зовнішню сторону і внутрішню. Далі те, як зшити слінг шарф, залежить від того, буде він зшивною або цілісний. Бажано виготовляти його з цілісного шматка матеріалу, оскільки шов може натирати як дитині, так і мамі. Форма шарфа може варіюватися, але в основі завжди лежить прямокутник. Різниця в тому, який кінець шарфа здасться цікавіше - скошений, закруглений або прямої. Окреме перевага у слінгу з звуженими кінцями, тому що його зручніше буде зав'язувати, незважаючи на щільність тканини.

Шарф-хомут


Останнім часом дуже популярний цей вид шарфа. Здебільшого тим, що у використанні він не вимагає оригінальності, а виграє за рахунок того, що виглядає дуже цікаво. Як зшити шарф хомут, залежить від вашого бажання і підручних засобів.

  • Перший спосіб - зі старих трикотажних футболок. Чим більше їх буде, тим довше вийде шарф. Можна взяти однакові за кольором майки, а можна і різнокольорові. Відрізати верхню частину, залишити те, що нижче рукавів. Всі отримані «труби» розрізати, щоб вийшли прямокутники, і зшити між собою. Одне велике кільце скласти навпіл і прошити.
  • Другий спосіб - з поношеного светри. Чим він буде більше, тим довше вийде шарф. Відрізати також верхню частину, потім обробити краї отриманого кільця. Поєднавши верх і них, отримаємо теплий і красивий шарф.
  • Третій спосіб - з трикутного шматка матеріалу. По довжині він повинен бути таким, якою буде готовий шарф, а по ширині - для шарфа в 50 см треба взяти 1 м тканини. Скласти навпіл всередину лицьовою стороною і прошити по краю. Потрібно не забути залишити дірочку, щоб вивернути виріб назовні. Після цього шарф буде готовий.

Тепер ви знаєте про те, як зшити шарф самостійно. Бажаємо вам удачі!


» » Як зшити шарф?