Яка материнська плата краще?

Фото - Яка материнська плата краще?

Вибір материнської плати дуже відповідальне завдання. Далеко не кожен продавець-консультант може розповісти вам в деталях про мінуси і плюси цікавить вас моделі, які характеризуються безліччю параметрів: сокет, чіпсет, а також слоти оперативної пам'яті і пристроїв. Детальну інформацію про вибір материнської плати можна дізнатися тут: «Як вибрати материнську плату?».
Вибираємо компанію-виробника материнської плати

Вибираючи материнську плату, слід звернути увагу не тільки на її характеристики, але і на виробника. В даний час ім'я виробника, під яким випускається материнська плата, має дуже велике значення. Його ім'я - це репутація і величезний досвід, а крім цього, і гарантія якості. На даний момент на ринку присутня велика кількість виробників. Найбільш популярні та надійні з них - ASUS, MicroStar, Foxconn, Gigabyte, EliteGroup.

Компанії Foxconn і Gigabyte пропонують досить велика кількість різноманітних бюджетних материнських плат.

Визначаємо призначення комп'ютера

Для того щоб відповісти на питання, яка материнська плата хороша, слід спершу розглянути цілі використання комп'ютера. Комп'ютери за їх призначенням ділять на три категорії:

  • ігровий комп'ютер
  • робочий комп'ютер
  • мультимедійний комп'ютер

Ігровий комп'ютер


Ігри є найбільш вимогливими комп'ютерними програмами. Так, ігровий комп'ютер стає ігровим завдяки наявності ігрової карти. Але неправильний вибір материнської плати здатний знизити характеристики відеокарти. Тому при її виборі потрібно звернути увагу на наступні моменти:

  • необхідно щоб плата підтримувала сучасну лінійку процесорів
  • на платі повинні бути присутніми мінімум два роз'єми PCI-Express
  • система охолодження материнської плати не повинна обмежуватися двома радіаторами

Робочий комп'ютер

Найчастіше до такого варіанту компоновки вдаються під час організації робочого місця в офісі. Головними завданнями даного рішення є: вихід в інтернет, робота з різними офісними програмами та пакетами програм, підтримка найпростіших графічних додатків і програвання музики і відео. Будь материнська плата має достатній функціонал для вирішення такої проблеми. Тому слід віддати перевагу будь-якої бюджетної материнської плати.

Мультимедійний комп'ютер

Яка материнська плата краще для перегляду відео, прослуховування музики, зберігання великої кількості інформації і обробки фотографій? Безсумнівно, для даних цілей відмінно підходять системні плати за бюджетною або середньої вартості. Однак вона повинна мати розширений функціонал.


» » Яка материнська плата краще?