Яка у мене звукова карта?

Фото - Яка у мене звукова карта?

Важко й безглуздо тримати в голові такі відомості, як маркування материнської плати, відеокарти або звукової карти. Але іноді їх назви можуть знадобитися для того, щоб оновити неробочий драйвер, оцінити можливості та технічні характеристики свого комп'ютера. Для того, щоб зрозуміти, яка у мене звукова карта, достатньо скористатися простою інструкцією.
У документах

Як дізнатися, яка звукова карта встановлена на комп'ютері, якщо ви досі зберігаєте упаковку і всю технічну документацію? Просто загляньте в документи, які додавалися до вашого ПК. Як правило, в більшості випадків звукова карта вбудована або інтегрована в материнську плату. І тоді вам потрібно почитати інструкцію до материнської плати, де написано, яка плата інтегрована в пристрій. Якщо звукова карта поставляється окремо від материнської плати, її назва повинна вказуватися в списку комплектуючих, або в окремому документі.

У системному блоці

Якщо ви не зберігайте документи, то щоб дізнатися, яка звукова карта стоїть на вашому комп'ютері, вам знадобиться заглянути всередину нього. Якщо у вас дискретна (окрема) звукова плата, то просто прочитайте маркування на самому пристрої, де вказані виробник і модель. Якщо звукова карта інтегрована (вбудована в материнську плату), прочитайте маркування материнської плати, потім, щоб дізнатися, яка звукова карта на комп'ютері, потрібно зайти на сайт виробника материнської плати, ввести маркування або назва пристрою і подивитися в характеристиках, яка звукова карта тут встановлена .

У диспетчері пристроїв


Ваш комп'ютер теж може зберігати інформацію про те, які пристрої в ньому встановлені. Щоб подивитися назву звукової карти, часом досить просто заглянути в диспетчер пристроїв. Як визначити, яка звукова карта у вас встановлена? Натисніть правою клавішею миші на "Мій комп'ютер" і зайдіть у властивості. У меню, виберіть «Диспетчер пристроїв». Знайдіть у ньому категорію «Звукові, відео та ігрові пристрої» та натисніть вкладку, щоб її розгорнути. Назва звукової карти знаходиться в рядку зі словом «Audio».

За допомогою програм

Якщо ви втратили документи, не змогли розгледіти назву звукової карти в системному блоці, а диспетчер пристроїв не показав вам маркування, ви можете дізнатися назву звукової карти, скачавши спеціальну програму для тестування апаратних засобів комп'ютера. У цьому випадку як подивитися, яка звукова карта у вас встановлена? Скачайте та встановіть програму типу AIDA64 Extreme Edition, System Information Viewer, EVEREST, SiSoftware Sandra або ASTRA32. Програми даного типу протестують апаратне забезпечення і допоможуть зібрати відомості про тип та назву звукової карти і багатьох інших пристроїв.


» » Яка у мене звукова карта?