Як дізнатися сокет?

Фото - Як дізнатися сокет?

У персональному комп'ютері багато різних компонентів. Одним з них є сокет. Про те, як дізнатися сокет, розповість наша стаття.

Перший спосіб. Просто візьміть інструкцію до материнської плати. Там буде вказано вся цікавить Вас інформація. Також, там, як правило, зазначено перелік процесорів, що підходять до Вашої материнської плати. У випадку, коли інструкції немає, переходьте до нижчеописаних способам.

Другий спосіб. Вам необхідно дізнатися виробника і назву материнської плати. Прочитати їх можна безпосередньо на ній, при цьому знявши бічну кришку системного блоку. Тепер просто перейдіть на офіційний сайт даного виробника і, вказавши там назва плати, зможете побачити цікавлять Вас характеристики.

Третій спосіб. Багато виробники вказують значення сокета безпосередньо в місці, де процесор кріпиться на пластмасовій або ж металевої частини материнської плати. Тому Вам необхідно озброїтися викруткою, відкрутити болти на бічній кришці і зняти її. Тепер відкрутите гвинти, які тримають радіатор і вентилятор процесора. Чіпати при цьому сам процесор не потрібно.

Четвертий спосіб. Коли все вищеперелічене не допомагає, використовуйте програми для сканування системи. Наприклад, cpu-z або Everes. Їх можна безкоштовно завантажити з Інтернету. Тепер потрібно просто встановити її на комп'ютер. Після запуску необхідно знайти розділ «Package», де Ви побачите інформацію про сокеті.

Тепер Ви знаєте, як дізнатися сокет процесора! 


» » Як дізнатися сокет?