Скільки гасити печінку?

Фото - Скільки гасити печінку?

Будь печінку дуже корисна, оскільки багата безліччю вітамінів і корисних речовин. Смачно і правильно приготована, вона принесе масу задоволення всім членам сім'ї. Розглянемо в даній статті, скільки часу гасити печінку найкраще.
Свиняча печінка

Містить велику кількість білка, вітамінів групи В, амінокислот і мікроелементів. Існує багато видів вживання свинячої печінки, але, головне, що треба враховувати при її приготуванні, - вона може гірчити. Тому, перед тим як визначити, скільки гасити печінку, треба вимочувати її у воді або молоці близько двох годин, міняючи рідину щогодини. Це допомагає прибрати гіркоту, а також робить продукт ніжніше.

Після того як Ви вимочити печінка, обсушіть її на рушник і починайте готувати. Займе це хвилин 30-40, залежно від розмірів шматка. Перевірте на готовність, протикаючи печінка, повинна виділятися прозора рідина.

Яловича печінка

Це важливий продукт у раціоні будь-якої людини, що містить багато вітаміну А, С, В, заліза, міді, нікотинової кислоти. Використання яловичої печінки запобігає недокрів'я, поставляє необхідні елементи для функціонування органів зору та нирок. Скільки гасити яловичу печінку, визначатиметься її свіжістю. Як правило, це 30-40 хвилин, попередньо вимочивши протягом години. Готувати потрібно в підсоленій воді зі спеціями, причому робити це треба в кінці гасіння.

Куряча печінка

У печінці курки практично така ж кількість білка, як і в грудці, яка вважається дієтичним м'ясом. Це джерело вітамінів В6 і В12, а також фолієвої кислоти, такої потрібної дітям і вагітним жінкам, оскільки добре впливає на стан імунної та кровоносної систем. Куряча печінка корисна своїм змістом вітаміну А, необхідного при регенерації шкіри та діяльності органів зору. 100 грамів на добу заповнює норму заліза, незамінного при утворенні гемоглобіну, що дозволяє конкурувати цьому продукту з лікарськими препаратами, призначеними при анемії.

Щоб визначити, скільки гасити курячу печінку, потрібно зрозуміти, що це продукт дрібного розміру і нещільної консистенції, тому час приготування буде близько 20 хвилин. Корисно готувати курячу печінку і на пару, що займе 30 хвилин. Мультиварка або скороварка приготують її за 15 хвилин. Отже, визначення того, скільки часу гасити печінку, залежить від її виду та свіжості. 


» » Скільки гасити печінку?