Скільки варити печінку?

Фото - Скільки варити печінку?

Печінка багата протеїнами і мікроелементами. Вона насичує організм міддю і залізом, що робить її незамінним продуктом у раціоні кожної людини. Але, як і будь-яка їжа, печінка корисна тільки в тому випадку, якщо приготована правильно. Дотримання правил щодо того, скільки варити печінку, які спеції додавати і як готувати - дуже важливо.

Тривалість термічної обробки залежить від того, чия це печінка - курки, корови чи свині. Як відомо, м'ясо цих тварин вариться по-різному. Те ж можна сказати і про печінки.

Скільки варити яловичу печінку

Це залежить від підготовки. Якщо ви попередньо замочіть її на півгодини, то у неї не тільки пропаде гіркоту, але і варити потрібно буде всього хвилин 20-30.

Без обробки просто промиту печінку варимо на повільному вогні 40 хвилин. Спеції додаємо за смаком.

Скільки варити курячу печінку

У звичайній підсоленій воді куряча печінка вариться за 10-15 хвилин на повільному вогні. Ви можете приготувати курячу печінку і в пароварці, зберігши більше корисних речовин, але це займе 30 хвилин. У скороварці печінку буде готова за 15 хвилин.

Скільки варити свинячу печінку

Перевагою свинини є її ніжний смак і насиченість корисними речовинами і мікроелементами. Це робить і свинячу печінку теж досить затребуваним продуктом. Але саме в свинний печінці ви можете відчути гіркоту. Щоб цього не сталося, замочіть печінку на 3:00 у воді, а краще - в молоці. Міняти рідину потрібно щогодини. Потім варіть на повільному вогні близько 40-50 хвилин. Можна за смаком додати спеції, які кілька заглушать специфічний запах печінки.


» » Скільки варити печінку?