Чи можна печінку годуючим?

Фото - Чи можна печінку годуючим?

Печінка - це не тільки смачний і звичний для нас продукт, але і дуже корисний. У ній міститься величезна кількість вітамінів і мікроелементів, які сприяють відмінному самопочуттю та здоров'ю в цілому. Годують матусі, піклуючись про здоров'я своїх малюків, з обережністю підходять до вживання тих чи інших продуктів - і це абсолютно вірно. Але хочеться застерегти, що сувора дієта в цьому випадку ніяк не корисна. Малюк і мама повинні отримувати повноцінне багате вітамінами і мікроелементами харчування. Тут, як ніколи до речі, підійде печінку.
Для чого потрібна печінку годуючим матусям

Так, чи можна печінку годуючим мамам і в якій кількості? Відповідь на це питання: однозначно, так! Не те, що потрібно, навіть необхідно. Варто відзначити, що печінка містить в собі 17-18% білка і всього 2-4% жиру. У ній величезна кількість вітамінів A, D, Е, K, а також заліза і фосфору. Крім всього цього, вона містить калій, кальцій, натрій і фосфор.

Як вживати печінку

Вводити печінку можна з першого дня годування, але спочатку вживайте її один раз в день. Дивіться на поведінку малюка, як він переносить новий продукт в маминому раціоні. Найкраще вживати печінку у відварному вигляді, але можна і тушковану, але, ні в якому разі не смажену. Для приготування краще використовувати яловичу печінку. Але також можна мамі, що годує печінку свинячу і печінка тріски, ці види печінки вживайте в обмежених кількостях, через великий вміст у них жирів.

З 10-місячного віку і самому малюкові можна водити в раціон печінку, особливо якщо дитина страждає недокрів'ям або якщо у нього низький гемоглобін. Через високі кровотворних властивостей, великому вмісту заліза і високому вмісту рослинного кальцію, печінка допоможе дитині впоратися з нездужанням.


» » Чи можна печінку годуючим?