Як варити заморожених кальмарів?

Фото - Як варити заморожених кальмарів?

Кальмари є не тільки дуже смачними, але ще і вкрай корисними. У них міститься багато важливих вітамінів, поживних речовин, а також цінний білок, який сприяє прискоренню метаболізму і відновленню тканин. Продаються, як правило, кальмари в замороженому вигляді. При цьому далеко не кожен знає, як їх варити і впродовж якого часу. Про все це розказано нижче.
Як варити заморожених кальмарів?

Першим ділом потрібно підготувати такі інгредієнти:

  • кальмари - 600 грам;
  • лимон - frac12- частина;
  • кухонна сіль - за смаком.

Перед тим як варити заморожених кальмарів обов'язково ознайомтеся з таким процесом. Він складається з декількох етапів, а саме:

  • Дістаньте морепродукти з морозилки. Помістіть їх відразу в каструлю підходящої ємності. Зверху залийте морепродукти холодною рідиною. Це дуже важливо! Адже якщо використовувати теплу воду або вкинути кальмари в ємність, коли рідина вже закипить, то вони можуть розваритися.
  • Поставте каструлю на сильний вогонь. Дочекайтеся, коли вона закипить. Після чого посоліть кальмари за своїм смаком. Додайте туди пів-лимона, попередньо вимийте його, але не очищайте. Після чого встановіть середній вогонь і варіть морепродукти до готовності.
  • Дістаньте кальмари на тарілку або блюдо. Використовуйте в ході цього шумівку. Обов'язково дочекайтеся, коли вода з них повністю втече.

Скільки варити заморожені кальмари?

Що стосується того, скільки варити заморожені кальмари, то це необхідно робити протягом 15-20 хвилин. Все залежить від їх кількості та розміру. Якщо ж витримувати морепродукти довше цього часу, то вони стануть занадто м'якими і втратять свій смак.

Деякі ж варять кальмари всього 3-5 хвилин. Якщо так чинити, то їх м'ясо залишиться жорстким і несмачним. Тому важливо витримувати зазначений час, щоб залишитися задоволеним результатом. Якщо ж ви перед варінням трохи розморозили кальмари, то тоді їх слід готувати не більше 15 хвилин, щоб запобігти їх разваривание.

Подавати такі морепродукти можна з різними соусами і приправами. Але попередньо очистіть їх від шкірки. Робиться це вручну, важливо акуратно знімати плівку, щоб не пошкодити ніжне м'ясо. Потім видаляється хребет. Після чого можна насолоджуватися відмінним смаком готових кальмарів. Смачного!


» » Як варити заморожених кальмарів?