Як виглядають легені?

Фото - Як виглядають легені?

Величезна кількість курців навіть майже не уявляють, як зсередини виглядають їхні легені. Як виглядають здорові легені можна розглянути на рентгенівському знімку, вони там практично повністю просвічуються. Тобто, ніякого сміття і забруднення в них немає. Легкі кращих же виглядають зовсім по-іншому. Величезна частина легких рівномірно забита смолами. Саме через це вранці курці дуже багато кашляють. Буквально тому після 5-ти років куріння вранці з'являються відхаркування, тому що легкі в себе просто не можуть вмістити все той обсяг смоли, який палить людина стабільно намагається в них «заправити».

На фото легкі кращих виглядають вельми страхітливо і вразливо. Практично всі бронхи «забиті», не дивно, що з кожною викуреної сигаретою людям стає все важче і важче дихати. Щоб раз і назавжди закинути куріння необхідно хоча б порахувати, скільки смоли ви поглинули своїми легкими.
Як виглядають легені курця насправді

Легкі у тих, хто курить, вважаються хворими. Та й звідки їм бути здоровими, якщо в них щодня наганяють дим від сигарет, який їх тільки може зруйнувати. Коли в легені вдихають сигаретний дим - відбувається подразнення слизових оболонок дихальних шляхів. Як виглядають легкі в цей момент? Легкі у людей-курців покриті смолою, яка має в собі багато токсичних речовин. Постійно викурюючи цигарку можна наблизитися до того, що виникають небезпечні хвороби, такі як емфізема легенів, рак легенів. Щоб легені починали одужувати необхідно кинути палити і відмовитися від такої згубної звички. Зауважте, як приємно вдихати на повні груди свіже повітря, а не постійно задихатися.

Як виглядає рак легенів в дійсності

На сьогоднішній день прийнято розрізняти два головні форми раку легені: 1) рак периферичного бронха, 2) рак великих бронхів.

При появі раку в дрібних бронхах пухлина виростає рівномірно на всі боки. Не зустрічаючи опору з боку більш щільної тканини і будучи оточеною легеневої паренхіми з усіх боків, пухлина протягом тривалого часу зберігає строго кулясту форму. Досягаючи в діаметрі розміру 3 - 5 мм.

При появі раку в пайовому або сегментарному бронху він може досить рано проявлятися кров'янистої мокротою, кашлем і внаслідок повного або часткового закриття просвіту бронха перифокальними явищами, появою застою в бронхах і збільшенням температури тіла. Отже, субфебрильна або висока температура, «бронхопневмонія» або «грипозні явища» вважаються частим супутником раку великого бронха. Рентгенологічно це проявляється пайовою або сегментарним ателектазом - найважливішим діагностичним ознакою раку великого бронха.


» » Як виглядають легені?