Як робити підйом переворотом?

Фото - Як робити підйом переворотом?

Дивіться відео

Як робити підйом переворотом?

Підйом з переворотом - популярна вправа на уроках фізкультури, в армії, а також воно є базовим у гімнастиці. Зараз ми розповімо, як робити підйом переворотом.

Техніка виконання підйому з переворотом

Підйом з переворотом складається з наступної послідовності. Спочатку просто підтягуємося (не варто забувати, що руки під час підтягування повинні бути на ширині плечей). Коли підтяглися на максимальну висоту, закидаємо ноги вгору з подальшим послідовним переворотом (в ідеалі підтягування і занедбаність ніг роблять одночасно). Новачки або ті, хто не може зробити вправу, зазвичай на початку роблять полегшені підйоми з переворотами. Адже легше буде підтягнутися до половини і відразу виконати переворот (даний варіант вправи вважають не зовсім правильним, тому його найчастіше роблять новачки). Підйом ніг при цьому бажано починати відразу, як тільки зігнете руки в ліктях. Також вправу можна ускладнити різними способами, наприклад, спочатку підтягнутися, а потім закинути ноги, або ще більш складний варіант - спочатку закинути ноги вгору, виконати підтягування, а потім переворот.

Попередній варіант вважають класичним, проте підйом з переворотом можна виконувати в стилі пір'їнки. Відміну від попереднього варіанта в тому, що коли ви виконуєте переворот, не можна торкатися до грифа. Даний варіант набагато складніше виконати.

Краще один раз побачити, як навчитися робити підйом з переворотом, ніж сто разів читати про це. Пропонуємо подивитися відеоурок, розташований на даній сторінці.


» » Як робити підйом переворотом?