Як відновитися після тренування?

Фото - Як відновитися після тренування?

Спортсмени відмінно розуміють, що важливо не тільки дотримуватися режиму тренувань, а й грамотно після них відновлюватися. У цій статті розповімо, як швидко відновитися після тренування.
Харчування

Харчування для здоров'я організму - завжди найважливіший елемент, але особливо даний факт актуальний для харчування після тренувань. По-перше, дуже важливо встигнути поїсти в межах 60 хвилин після закінчення тренування. По-друге, їжа повинна бути багатою білком і складними вуглеводами - гречка, овочі, хлібці, курка, риба, сир, банани і т.д. Непогано прийняти спеціальні спортивні добавки.

Сон

Сон також є найважливішим елементом відновлення після тренувань, крім того, м'язи уві сні не тільки відновлюються, але і ростуть. Сон після тренувань повинен тривати не менше 8 годин.

Розтяжка

Розтяжка м'язів необхідна не тільки перед тренуванням і під час неї, але і після. Розтяжці потрібно приділити 10-15 хвилин після тренування, ретельно розтягнути потрібно кожен м'яз.

Масаж

Спеціальний відновлювальний масаж теж - прекрасна практика відновлення м'язів. Звичайно, від самостійного масажу толку мало, оскільки організм повинен бути розслаблений під час масажу, а тому краще звернутися до професіонала.

Контрастний душ

Контрастний душ допомагає швидше відновитися, зменшити хворобливість м'язів і привести їх в тонус. Найкраще прийняти такий душ відразу після тренування, але якщо немає можливості зробити це в тренажерному залі, обов'язково проведіть процедуру після повернення додому.

Читайте також:


» » Як відновитися після тренування?