Я вагітна і курю, як кинути?

Фото - Я вагітна і курю, як кинути?

Останнім часом в усіх країнах світу сильно поширилося паління серед вагітних жінок. Якщо вірити статистиці, то близько 55% вагітних курять, причому близько 25% продовжують це робити протягом усього терміну вагітності.

Звичайно, лікарі рекомендують кидати курити за 3 місяці до настання вагітності, але часто виходить так, що жінка вагітніє, але все ще курить. Чи можна курити вагітній жінці? Природно, ні, адже куріння чинить негативний вплив не тільки на ваш організм, але і на вашого майбутнього дитини!
До чого призводить куріння вагітних?

  • По-перше, у курців жінок частіше народжуються недоношені діти.
  • По-друге, це сприяє розвитку пороку серця у майбутньої дитини.
  • По-третє, діти, народжені жінками, що палять, ризикують стати володарями психічних розладів набагато більше, ніж діти, народжені некурящими мамами.
  • По-четверте, куріння збільшує шанс синдрому раптової дитячої смертності у вашої майбутньої дитини.

Можна ще багато всього перераховувати, проте вибір належить робити вам.

Як кинути курити вагітній жінці?

Зараз існує маса способів кинути палити: використання нікотинового пластиру, нікотинова жуйка, електронні сигарети і т.д.

Проте всі ці речі, незважаючи на реальну допомогу, все-таки містять в собі невелику дозу нікотину. А нікотин шкідливий навіть у самих маленьких кількостях, особливо коли ви знаходитесь в такому цікавому положенні. Тому вагітним рекомендується кидати курити без зниження доз нікотину, різко і відразу.

Головне - протриматися перші 24 години, а потім стане легше. Вагітним жінкам, що кидають палити, радять їсти побільше вітамінів. Особливо хороший в цьому випадку селера або брокколі: вони сприяють виведенню токсинів з організму.

Також багато п'ють молоко - воно псує смак нікотину і згодом допомагає викликати огиду до куріння.

Якщо ви не можете впоратися з цією шкідливою звичкою, коли захочете знову покурити, спробуйте взяти жуйку або цукерку. Не виключено що ця звичка згодом замінить куріння.

Також можна ознайомитися з більш докладними статтями про шкоду куріння вагітних (наприклад, "Чи можна курити під час вагітності?"), Можливо, це змусить переглянути ваше ставлення до куріння.

У кожному разі, кинути палити вагітній жінці можна, досить задуматися про майбутнє вашої дитини. Головне - бажання і сила волі!


» » Я вагітна і курю, як кинути?