Чому люди дружать?

Фото - Чому люди дружать?

Люди, скільки вони існують, постійно прагнуть до спілкування один з одним. Є навіть у світовій психології таке твердження, що люди, в першу чергу, це соціальні істоти. Це означає, що опинившись у повній самоті, людина дуже швидко гине або божеволіє. Спілкування необхідно нам для підтримки життя, як вода або їжа - це доведений факт.

Однак спілкування для нас - це не однаковий процес. Ми дуже чітко розрізняємо спілкування за ступенем близькості, на сексуальні зв'язки (найближчі), потім йдуть родинні, дружні, робочі, поверхневі. Дружні зв'язки знаходяться у людини на третьому місці за необхідності і кількості часу, який ми приділяємо йому.

Тепер розглянемо, все-таки, чому люди дружать? Рідні - це зрозуміло. Їх ми, як відомо, не вибираємо і спілкуємося з ними велику кількість часу, тому що бачимо і звикаємо до них з самого народження. Подорослішавши, ми, керуючись природними інстинктами, вибираємо собі сексуального партнера. З ним ми намагаємося проводити більшу частину часу, тому що з ним цікаво, йому ми хочемо подобатися, а це можливо тільки в процесі постійного спілкування. Але в спілкуванні одним сексуальним партнером ситий не будеш. Ті люди, з якими нам хочеться проводити час разом, тому що наші інтереси збігаються, але немає ніякого бажання займатися сексом - по праву можуть вважатися нашими друзями.

Тому, так часто відбувається, що друзі виявляються одного з нами статі. І тому, так рідко ми можемо похвалитися дружбою з протилежною статтю. Майже завжди виявляється так, що або одна, або інша сторона, таємно мріє про щось більшому, ніж дружба.


» » Чому люди дружать?