Як люди спілкуються?

Фото - Як люди спілкуються?

Спілкування - невід'ємна частина соціуму. Види передачі інформації від однієї людини до іншої, розвивалися протягом тисячоліть. Тільки спілкуючись, людина може стати нормальним членом суспільства, засвоювати норми і правила там прийняті. Багатьох цікавить саме значення розмови в повсякденному житті. Навіщо люди спілкуються? У цьому є кілька причин:

 1. обмін різною інформацією різними способами;
 2. засвоєння різнобічної інформації;
 3. систематизація знань у різних сферах, розвиток вміння робити висновки;
 4. соціалізація.

Якщо людина товариська, то він сміливо налагоджує нові контакти і завжди залишається в центрі уваги. Такій людині завжди буде що сказати. Товариськість наповнюють життя людини новими знайомствами, корисними знаннями і справами. Ось чому люди спілкуються. Звичайно, різниця в спілкуванні з начальником та друзями відчувається, але кожне спілкування дає свій результат:

 • Ділова зустріч дасть вам відчуття власної значущості, яке буде зростати з кожним діловим заходом.
 • Спілкування з друзями, близькими людьми дає можливість розвинути мислення, вирішити проблеми, дізнатися людей ближче і насолодитися приємним діалогом.

У будь-якому виді спілкування виділяється три сторони, які пов'язані між собою:

 • Обмін інформацією, який відбувається між людьми, - комунікативна сторона;
 • Організація взаєморозуміння і взаємодії між людьми, яка полягає в розподілі функцій, погодженні та організації дій. Це все інтерактивна сторона спілкування.
 • Розуміння між співрозмовниками, яке виникає в процесі сприйняття одне одного, - це перспективна сторона.Засоби спілкування

Як люди спілкуються? Для створення спілкування використовуються деякі засоби:

 1. Мова - правильні слова, вираження думок, які будуть зрозумілі співрозмовнику.
 2. Інтонація в процесі спілкування, емоції, які зраджують різний зміст одній фразі.
 3. Міміка й жести, які додають сенсу монологу.
 4. Жести, які служать для додавання емоційності або ж сенсу фразам.

Спілкуючись, люди створюють один одного, тому що без спілкування людина не може бути сформованою особистістю зі своїм особистою думкою. У нашому спілкуванні існує кілька видів, які чітко сформовані:

 • Вербальні способи спілкування - це сама мова. З таким способом вся ясно, тому що кожен з нас спілкується, виражається словесно свою думку і думки.
 • Невербальні способи спілкування - це мова тіла, який є важливою складовою нашого спілкування. При баченні діалогу ми використовуємо жести, пози, погляди, які дають імпульси співрозмовникам.

Те, що говорить людина і показує його тіло, - це різні речі. Ви зможете отримати абсолютно різну інформацію від вербального та невербального спілкування з людиною. У більшості ситуацій людина сприймає саме невербальні сигнали від людини.

Невербальне спілкування може містити в собі цілий ряд функцій:

 1. Повторення (підтвердження усного діалогу).
 2. Протиріччя (наприклад, очі людини можуть показувати смуток, а його фрази говорити про радість і веселощі).
 3. Заміна (деякі жести замінюють слова).
 4. Доповнення (жести можуть додавати яскравості вашим фразам).
 5. Акцентування (підкреслення, додавання емоцій фразам).

Головні елементи невербального спілкування:

 • погляд людини;
 • вираз вашого обличчя і міміка;
 • жести;
 • пози під час діалогу;
 • дистанція між вами і співрозмовником;
 • дотику;
 • інтонація вашого голосу.

Неможливо підробити невербальні сигнали і імпульси. Вони будуть залежати навіть від того, де спілкуються люди. Якщо ви будете перебувати в незручній обстановці, награні емоції будуть переповнювати вас, то це відразу ж стане помітно по вашим жестам, погляду і міміці.

У спілкуванні будьте впевненими і природними, тоді ви зможете розташувати до себе будь співрозмовника, а також залишити про себе приємне і позитивну думку.


» » Як люди спілкуються?