На що дивляться жінки?

Фото - На що дивляться жінки?


Не секрет, що жіноча і чоловіча психологія багато в чому розрізняються. А, отже, і оцінюють жінки і чоловіки один одного по-різному. На що дивляться чоловіки в першу чергу? На особу, на фігуру, а вже потім оцінюють інші якості жінки. Як правило, саме так. А на що дивляться жінки? А жінки оцінюють чоловіків дещо інакше.
Жіночий погляд

Особа, фігура - це жінки оцінюють теж, але, на відміну від чоловіків, не в першу чергу. Для більшості жінок набагато важливіше інші чоловічі гідності. Отже, на що дивляться жінки? Жінка, насамперед, оцінює зовнішній вигляд чоловіка, то, як він одягнений, охайно Чи виглядає. Не менше значення мають і манери, і розумові здібності чоловіка. Але перше враження все ж складається за зовнішнім виглядом. Зрозуміло, це не вирок і думка може потім змінитися, навіть значно, але все ж на першому побаченні варто виглядати гідно, щоб, як кажуть, «комар носа не підточив». Якщо у вас несвіжа сорочка, м'яті штани, нечищені черевики - жінка це відразу помітить, повірте досвіду значної частини чоловічого населення. І враження після цього про вас у неї буде не найкраще, і міняти його доведеться довго. Саме так, жінки та дівчата величезне значення надають першому враженню, просто виходячи з особливостей психології. Тому якщо ви любите не в тему жартувати, кращим рішенням буде промовчати замість недоречною жарти. Мовчання в даному випадку цілком може бути розцінено як солідність або небагатослівність (що теж непогано). А ось недоречний гумор вплине на ваше реноме не кращим чином, оскільки абсолютно не факт, що у дівчини чи жінки виявиться почуття гумору, схоже на ваше.

Інтимна сторона питання

Є думка, що для жінок дуже важлива оцінка конкретного чоловічої гідності - мовляв, при знайомстві дуже часто жінка дивиться на член. Не тіште себе ілюзіями. Звичайно, дітородний орган - важлива деталь, але повірте, не важливіше інших. І якщо жінці потрібен від чоловіка не тільки секс (а так найчастіше і буває), то розміри члена - деталь другорядна. І вже якщо на те пішло, набагато важливіше не розмір, а вміння користуватися тим, що є. Цікаво, що і чоловіки, і жінки в першу чергу оцінюють, наскільки привабливий для них об'єкт протилежної статі. Однак у поняття «привабливості» при цьому вкладаються абсолютно різні значення. Для чоловіка це, насамперед, сексуальна привабливість, для жінки - соціальна. Вона буде думати: а чи не соромно мені буде такого чоловіка показати подругам і батькам, а чи можна буде з ним куди-небудь вийти або не нудно буде з ним вдома? Тобто головне, наскільки чоловік презентабельний і розумний, і саме тому, якщо оцінювати перше враження і перші години знайомства, зовнішній вигляд і розумові якості чоловіки для більшості жінок важливіше, ніж гарненьке обличчя і велике «гідність». Робіть висновки.


» » На що дивляться жінки?