Як зняти обшивку дверей?

Фото - Як зняти обшивку дверей?

Дуже багато автомобілістів рано чи пізно стикаються з ушкодженнями обшивки дверей. Пошкодження в більшості випадків дрібні, але досить неприємні, тому виникає необхідність у заміні обшивки. Звичайно, зробити це можна в автосалоні, але, знаючи як зняти обшивку дверей, це легко можна зробити самостійно, маючи потрібні інструменти і певну вправність.

У більшості випадків впоратися з невеликими ушкодженнями можна, не знімаючи обшивку. Якщо ж виникає необхідність в реставрації або заміні, її необхідно повністю демонтувати. За обшивкою дверей ховається безліч елементів управління автомобіля, тому важливо зняти її, не пошкодивши їх.

Само собою, що при демонтажі обшивки в різних моделях автомобілів, процедура може відрізнятися і можуть знадобитися різні інструменти. Втім, загальний принцип твори цієї роботи дуже схожа, тому в загальних рисах описати її цілком реально.

Якщо у вас є можливість, порадьтеся з фахівцями щодо особливостей зняття обшивки саме у вашої моделі авто. Виникають ситуації, коли в автомобілях демонтаж і установка нової дверної обшивки повинна супроводжуватися видаленням з пам'яті несправностей двигуна даних про це. Також в деяких випадках можлива втрата захисного коду радіоприймача внаслідок таких дій.

Приступати до демонтажу обшивки дверей можна тільки після відключення акумулятора, щоб уникнути пошкоджень.
Демонтаж обшивки дверей


Про те, як зняти обшивку дверей водія, написано дуже багато. Є нюанси, які необхідно враховувати в кожному конкретному випадку. Якщо в автомобілі дзеркала регулюються за допомогою ручного управління, необхідно спочатку демонтувати приводний важіль. Тільки після цього ви зможете почати знімати дверну обшивку. Для того, щоб без пошкоджень обкрутити приводний важіль дзеркала, потрібно за допомогою невеликої тонкої викрутки спочатку зняти накладку. Якщо ж управління дзеркалом проводиться по-іншому, дану процедуру виконувати не потрібно.

Після того, як з дзеркалом буде закінчено, можна приступати безпосередньо до демонтажу обшивки. Наступний крок, який вам потрібно зробити - зняття накладки трикутника дверей. Робити це потрібно за допомогою невеликої викрутки. У деяких моделях авто трикутника немає, замість нього потрібно, озброївшись маленькою викруткою, витягти накладку кнопки запору двері. Зазвичай вона знімається разом з антистатичної кнопкою.

Будь-яку із зазначених маніпуляцій потрібно робити дуже акуратно, так як є ризик пошкодження обшивки дверей. Щоб уникнути цього, під лезо викрутки необхідно поміщати шматок картону, відповідний за розміром. Зазвичай цього достатньо, щоб обшивка залишилася неушкодженою.

Якщо ви зробили все правильно і акуратно зняли всі накладки, ви можете акуратненько зняти обшивку ваших дверей. Головне - не пошкодити її при цьому.

Це дуже загальна інструкція, як зняти обшивку передньої двері, так як для різних автомобілів ця процедура може бути різною. Якщо у вас не виходить зробити це, зверніться за порадою до професіоналів або на тематичний форум.


» » Як зняти обшивку дверей?