Як підключити центральний замок?

Фото - Як підключити центральний замок?
Дивіться відео

Як підключити центральний замок?


Перед установкою центрального замка необхідно звернути увагу на його пристрій. Замок складається з блоку управління і виконавчої частини, яка буває двох видів - механіка або пневматика. Принцип роботи замку: водій повертає в замку ключ, контакти передають команду блоку управління, а від нього вона передається вже до пристроїв, які відповідають за відкривання і закривання дверей. Якщо трапляється аварія, то відкривання дверей відбувається в автоматичному режимі. Отже, розберемося, як же його самостійно встановити.

Обладнання та інструменти

 1. Автомобільна сигналізація в робочому стані, яка вже має бути встановлена у вашому авто. Автосигналізація повинна бути обладнана силовими виходами з метою управління дверними замками.
 2. Центральний замок (2 комплекти). Інакше ще їх називають соленоїди, активатори, електроприводи, акту (ю) АТОР.
 3. Мідні двожильні дроту діаметром перетину від 0,75 квадратів. Кабелю буде потрібно до 4-х метрів.
 4. Пластмасові хомути в кількості не менше десяти.
 5. Ізоляційна стрічка, кусачки, паяльник, викрутка, термозбіжна трубка, припой, дриль і свердла, мультиметр, подовжувач і т. Д.

Підключення центрального замка

Покрокова інструкція пояснить, як підключити центральний замок самостійно, без допомоги професіоналів або досвідчених любителів. Процес цілком простий, але потрібно обов'язково дотримуватися техніки безпеки, так як виконання даної роботи пов'язане з електрикою. Процедура установки замку займе не більше півтори години.

Етапи підключення

 1. Необхідно акуратно зняти з дверей автомобіля обшивку і штори для захисту від пилу, щоб вони не пошкодилися і не заважали роботі.
 2. Тепер потрібно від'єднати від акумулятора клеми.
 3. Далі слід вибрати правильне місце для підключення замка (необхідно врахувати, як розташовані склопідйомники).
 4. За допомогою саморізів на вибране місце кріпиться замок (активатори, соленоїди і т. Д.).
 5. Перевірити, як замок і тяга взаємодіють один з одним, оскільки від тяги залежить, чи правильно буде підніматися і опускатися кнопка, що замикає двері. Якщо їх взаємодію один з одним в нормі, то кнопка буде працювати плавно і без напруги.
 6. Налаштування електросхеми замку - від активаторів необхідно протягнути два дроти до дверей, за відкривання і закривання якої буде відповідати замок, а два - до іншого активатору.
 7. Протягувати дроти необхідно через трубку-гофру, яка захищатиме дроти від перетирання. Особливу увагу необхідно приділити місцю з'єднання дверей з кузовом.
 8. Далі дроти простягаються під настилом автомобіля і до самого замку. Бажано вибрати таке місце для проводів, щоб виключити потрапляння на них вологи. Тому їх не варто кріпити в нижній частині дверей.
 9. Далі необхідно скористатися інструкцією і по ній зробити підключення проводів до блоку і сигналізації. Підключення бажано здійснювати через клеми.
 10. Потрібно перевірити кожні двері - чи правильно функціонує замок, можливо, знадобиться провести регулювання фіксаторів.
 11. Якщо все працює нормально, то необхідно назад встановити обшивку дверей і шторки від пилу.

Про те, як зробити так, щоб авто відкривалося без ключа, ви прочитаєте в нашій наступній статті Як відкрити машину без ключа.


» » Як підключити центральний замок?